Друк

ДОЛУЧАЙМОСЯ ДО ПЕРЕГЛЯДУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ВІДЕО-РОЛИКІВ ПРО ЗМІНУ КЛІМАТУ

 

Одним із завдань проекту Європейського Союзу «Угода мерів» є формування в громадах та серед населення нового способу мислення, націленого на збереження ресурсів, енергії, довкілля та захисту клімату.

 

З цією метою на постійній основі здійснюється система інформаційно-просвітницьких заходів (із найбільш масштабних - щорічні Європейські Тижні Сталої Енергії у всіх містах та громадах-підписантах Угоди мерів), випускаються друковані та он-лайн бюлетені, брошури, буклети, порадники тощо.

Нещодавно завдяки зусиллям Команди Проекту на Youtube-каналі було розміщено інформаційно-агітаційний відеоролик про переваги участі у глобальній ініціативі - Угоді мерів щодо клімату та енергії: https://www.youtube.com/watch?v=N_vt70J1vtU&feature=emb_logo.

Цей кліп озвучений англійською мовою, проте у ньому є титри українською.

Оскільки місто Токмак є учасниками Угоди мерів з 2017 року, запрошуємо Вас розмістити посилання на цей кліп на Ваших офіційних онлайн-ресурсах (веб-сторінці, Фейсбук-сторінці), а також переглянути його.

Таким чином Ви допоможете громадам, а отже і всій країні змінити ставлення до скінченних ресурсів Землі, навчитися дбайливо ставитися до них та довкілля, а значить - покращити умови і стандарти життя!