Друк

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА, БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ! З 01 СІЧНЯ 2019РОКУ ПІДВИЩУЮТЬСЯ ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ З ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ.

 

Україна

Токмацька міська рада

Виконавчий комітет

   Р І Ш Е Н Н Я

                                             

“  14 ”  _грудня_ 2018 р.                                           № 223

 

Про встановлення тарифів на послуги

з водопостачання та водовідведення для населення,

бюджетних установ та інших споживачів по м. Токмак

 

         Згідно п. а) п.п.2 ст.28 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „ Про ціни та ціноутворення”, відповідно до п. 3 ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів № 869 від 01.06.2011р. «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово – комунальні послуги», Наказу Мінрегіонбуду №390 від 30.07.2012р «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово – комунальних послуг, структуру цін / тарифів, зміну цін / тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», враховуючи лист КП «Міськводоканал» Токмацької міської ради №545 від 08.11.2018р виконавчий комітет Токмацької міської ради

В И Р І Ш И В :

 

 

 

         1. Встановити з 01.01.2019р.  тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Міськводоканал» ТМР

 (структура тарифів згідно з додатками 1,2):

        для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері водопостачання та водовідведення (населення, релігійних організацій, бюджетних установ та інших споживачів) у розмірі: 

-  послуги з централізованого водопостачання      за 1 м3        19,82 грн (з ПДВ);

- послуги з централізованого    водовідведення  за 1 м3           17,77грн. (з ПДВ);

- послуги з централізованого постачання холодної води

(з використанням внутрішньобудинкових систем) за 1 м3      20,53 грн. (з ПДВ);

- послуги з централізованого водовідведення

 (з використанням внутрішньобудинкових систем) за 1 м3     18,37 грн. (з ПДВ).

 2. КП «Міськводоканал» ТМР у 10-ти денний термін оприлюднити дане рішення в газеті „Наше місто Токмак” згідно вимог законодавства.

3. Відділу економіки виконавчого комітету Токмацької міської ради оприлюднити рішення шляхом його розміщення на сайті Токмацької міської ради та у Центральній бібліотеці.

4. Директору КП «Міськводоканал» ТМР ввести в дію затверджені тарифи згідно діючого законодавства та забезпечити беззбиткову роботу підприємства.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мамчак Н.В.

 

Міський голова                                                                             І. КОТЕЛЕВСЬКИЙ