ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Друк

Юліана Козаченко: "На забезпечення соціальних виплат запорізькі платники спрямували майже 4 мільярди"

За дев'ять місяців 2017 року запорізькі роботодавці перерахували до соцфондів близько 4 мільярдів гривень єдиного соціального внеску (без показників великих підприємств, що обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, це майже на 400 мільйонів більше, ніж прогнозувалося, та на 1,2 мільярда перевищує показник минулого року.

Друк

Дохід від продажу фізичною особою вантажного автомобіля оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 5%

Об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід, до складу якого включаються доходи від операцій з майном.

Дохід платника податку від продажу (обміну) об'єкта рухомого майна протягом звітного податкового року оподатковується за ставкою 5% бази оподаткування.      

Дохід від продажу об'єкта рухомого майна (крім легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів) визначається виходячи з ціни, зазначеної у договорі купівлі-продажу (міни), але не нижче оціночної вартості цього об'єкта, визначеної згідно із законом

Друк

Запорізька обласна рада розглядає господарські та соціальні питання

Розпочала роботу п'ятнадцята позачергова сесія Запорізької обласної ради сьомого скликання. У пленарному засіданні взяв участь заступник начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Олег Матвійчук.

На початку сесії були розглянуті першочергові для області питання, передусім, пов’язані з вирішенням екологічних проблем.

Уваливши порядок денний, що складається з 35 пунктів, депутати приступили до прийняття рішень. Зокрема, заплановано розгляд кадрових, соціальних та господарських питань.

Зазначимо,

Друк

Юліана Козаченко: "Завдяки спільній роботі обласної влади та фіскальної служби зарплатну заборгованість у регіоні скорочено на 28 мільйонів гривень"

В результаті спільних дій органів виконавчої влади та фіскальної служби регіону підприємства погасили заборгованість із заробітної плати на 28 мільйонів гривень. Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, з цієї суми до бюджетів сплачено понад 10,2 мільйона, зокрема, 4,2 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 6,7 мільйона гривень єдиного соціального внеску.

Друк

Що робити, якщо реєстрація податкової накладної зупинена? Телефонуйте на гарячу лінію фіскальної служби у Запорізькій області

У Головному управлінні ДФС у Запорізькій області відкрито "гарячу лінію" з роз'яснення механізмів роботи системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ.

Фахівці служби щоденно надають консультації платникам з питань зупинення реєстрації податкових накладних і розрахунків коригування в Єдиному реєстрі, формування податкового кредиту з ПДВ, системи моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків (СМКОР) та інших.

Телефонна лінія працює кожного робочого дня з 11-00 до 13-00 за номерами:

(061) 219-05-54,

(061) 219-05-20.