ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Друк

Валерій Манько: "У минулому році фіскальна служба регіону надала платникам понад 260 тисяч сервісних послуг"

Фахівці фіскальної служби Запорізької області у 2018 році надали запорізьким платникам податків 261,4 тисячі адміністративних послуг. Як підкреслив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, це на 18,5 тисячі більше, ніж у 2017 році.

Переважну частину послуг представники бізнесу та громадяни отримали у Центрах обслуговування – 251 тисячу, що майже на 18 тисяч перевищує кількість попереднього року.

Друк

На Запоріжжі спрощену систему оподаткування обрали близько 47 тисяч підприємців

У Запорізькій області станом на початок 2019 року зареєстровано 46705 фізичних осіб-підприємців, які сплачують єдиний податок. Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, порівняно з минулим роком кількість представників малого і середнього бізнесу зросла на три тисячі.

Переважна більшість суб'єктів підприємництва обрали другу групу спрощеної системи оподаткування – 22801 особа, у третій групі працюють майже 16 тисяч платників, у першій – вісім тисяч.

Друк

Олексій Мужев: "Митні платежі на Запоріжжі склали майже 8,5 мільярда гривень"

Запорізькі суб'єкти господарювання за 2018 рік сплатили 8 мільярдів 479 мільйонів гривень митних платежів, що на 2 мільярди 450 мільйонів або майже на 41 відсоток більше, ніж за 2017 рік. Рівень планових надходжень перевищено на 18 відсотків. Про це повідомив начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев.

Тільки у грудні минулого року до державного бюджету перераховано 765,6 мільйона.

81,4 відсотка митних платежів припадає на надходження, що стягуються при ввезенні на митну територію України товарів для виробництва у промислових галузях, суб'єкти невиробничих галузей забезпечують 18,6 відсотка.

Друк

З 01 січня 2019 року у м.Токмак змінено ставки єдиного податку

До уваги суб’єктів господарювання, що обрали спрощену систему оподаткування доходів (далі - платники єдиного податку)!

З 01 січня 2019 року  набрало чинності рішення Токмацької міської ради від 21.06.2018року №1 «Про встановлення єдиного податку у м.Токмаку».

Так, для платників єдиного податку 1 групи незалежно від виду господарської діяльності встановлено ставку з розрахунку на календарний місяць у розмірі 10 відсотків до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року, крім випадків передбачених пунктом 293.4 з урахуванням пункту 293.8 статті 293 Податкового кодексу України – 192,10 грн./міс.

Для платників єдиного податку  2 групи  незалежно від виду господарської діяльності (крім оптової торгівлі) з розрахунку на календарний місяць ставку встановлено у розмірі 15 відсотків до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (625,95 грн/міс.), та для суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову торгівлю у межах міста Токмака - 20 відсотків до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, крім випадків передбачених пунктом 293.4 з урахуванням пункту 293.8 статті 293 Податкового кодексу України (834,60 грн.)

 У разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої груп кількох видів господарської діяльності або здійснення господарської діяльності на територіях більш як однієї сільської, селищної, міської ради або ради об'єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений для таких видів господарської діяльності.

 Нагадуємо, що з 01.01.2019 року мінімальний розмір єдиного соціального внеску для фізичних осіб – підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які   проводять незалежну професійну діяльність 918,06 грн.

 

За довідками та за звіркою звертатись за тел.2-66-16 або зал 2 ЦОПП  

                                                                                           (вулДружби буд.230

Друк

Запоріжці сплатили 9,6 мільйона гривень транспортного податку

Власники VIP-авто у січні-листопаді 2018 року сплатили до місцевих бюджетів Запорізької області понад 9,6 мільйона гривень транспортного податку. Рівень надходжень до аналогічного періоду минулого року зріс на 2,3 мільйона або на 31,5 відсотка. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько.

Із загальної суми 4,6 мільйона гривень спрямували суб'єкти господарювання-юридичні особи, збільшивши відрахування на мільйон або на 29 відсотків. Понад 5 мільйонів перерахували фізичні особи, що на 1,3 мільйона або на 33 відсотки більше, ніж торік.