Друк

25 років невтомної допомоги людям

Усміхнена та вродлива поспішливим шагом йде вона з нічного чергування на станції швидкої допомоги – в одній руці телефон, в іншій – документ, загорнений акуратно у файл. Та не додому в теплу і затишну постіль відсипатися після складного чергування поспішає жінка, а у парк ім. Чапаєва на суботник, потім видно буде – можливо ще на якомусь заході треба буде її присутність.

Це про Тетяну Коржик – депутата міської ради, голови комітету мікрорайону «Центральний (західний)», фельдшера Токмацької станції швидкої та невідкладної допомоги та просто гарну та порядну людину. ЇЇ активності можна лише позаздрити, по-доброму, звичайно. Окрім професійної діяльності, Тетяна Анатоліївна знаходить достатньо часу і для своєї родини, яка з розумінням сприймає особливості роботи та завжди чекає на неї вдома.

 

1 квітня Тетяна Коржик святкує своєрідний ювілей – 25 років своєї медичної діяльності. Відразу після закінчення Запорізького медичного училища вона була прийнята на роботу у відділення швидкої допомоги на базі Молочанської лікарні, потім продовжила медичну справу у відділенні реанімації Токмацької ЦРЛ, а в 1994 році перейшла на станцію швидкої допомоги, де працює фельдшером і до сьогодні. За чималий період роботи Тетяна Анатоліївна була свідком багатьох життєвих ситуацій. Виклики бувають різні – починаючи від вимірювання тиску, закінчуючи серйозними травмами чи захворюваннями, які потребують термінової госпіталізації. Бувають, на жаль, і такі, де допомога швидкої вже не потрібна. Деякі виклики надовго закарбувалися в пам’яті фельдшера. Один із таких – коли впала трансформаторна опора в травні минулого року біля с. Кутузівка; тоді потребував допомоги чоловік, якого придавило цією вишкою. Не дуже, м’яко кажучи, приємними є виїзди на аварії, де результат зазвичай непередбачуваний. Але у всіх випадках, де необхідна допомога Тетяни Анатоліївни, вона старається зробити все можливе, а часом навіть більше, що в її силах. Це людина, яка без жодних вагань та страхів буде буквально мчати на порятунок потребуючого. Тому вона є улюбленицею серед багатьох пацієнтів, особливо людей старшого віку. «І допоможе тобі, і заспокоїть, і слово приємне скаже, – говорить про фельдшера пенсіонерка Анна Георгіївна, – та ще й гарна така дівчина!»

Цілком і повністю погоджуємося з характеристикою вдячної пацієнтки. Дійсно, дивлячись на Тетяну Коржик, важко повірити, що за її плечима 25-річний медичний досвід, що вона має 24-літнього сина. Але це ще одна заслуга нашої землячки, бо настільки гарно виглядати, враховуючи важкий графік роботи, – це талант. Хочеться подякувати Тетяні Анатоліївні за її невтомну та соціально важливу працю, залишатися такою же активною, чуйною, доброзичливою людиною та просто чарівною жінкою!

Олена Повещенко