Новини

Друк

Інформація щодо стану фінансування пенсійних виплат липня

Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області продовжує фінансування пенсійних виплат липня згідно встановленого графіку. Так, станом на 8 липня 2020 року пенсії по Запорізькій області   профінансовано на суму 559,2 млн. грн., або  28,5 %  місячної потреби.

Профінансовано:

- установи банків - по 08.07.2020

- відділення поштового зв"язку  - по 10.07.2020    

 

Друк

МОЛОДІЖНА РАДА ТОКМАКА ОТРИМАЄ ГРАНТОВЕ ФІНАНСУВАННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ МОЛОДІЖНОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТОКМАКА

Протягом місяця тривала робота молоді міста у глобальній інноваційній програмі для молоді UPSHIFT Online. Мета програми – надати підліткам і молоді можливість розвивати професійні навички та заснувати власне соціальне підприємництво.

У рамках програми UPSHIFT Online пропонувалося:

  • навчитися проєктної та командної роботи;
  • розробити план вирішення соціальної проблеми;
  • отримати шанс заснувати власне соціальне підприємництво
  • отримати фінансування в розмірі 60 тисяч гривень та менторську підтримку.

До команди від міста Токмака увійшли представники/ці Молодіжної ради при виконавчому комітеті Токмацької міської ради: голова Молодіжної ради – Софія Вовненко, члени Молодіжної ради – Влад Кошель та Єлизавета Усатенко, кандидатка на вступ до Молодіжної ради – Ангеліна Бобринок.

Усього до першого туру конкурсу було подано 130 заявок з усієї України, проте відібрано для проходження у другий етап – лише 10 команд, в тому числі – команда міста Токмака.

Протягом тижня молодь проходила навчання он-лайн з досвідченими менторами, які надали їм фахові знання з проектного менеджменту, бюджетуванню та командної роботи.

Результат не змісив себе довго очікувати і уже 05 липня 2020 року були оголошені проекти та команди, які були рекомендовані до фінансування. Серед п’ятьох відібраних - проект міста Токмак «МТБ Портал – Молодіжне Токмацьке телебачення». Фінансування проекту складе в межах 60 000 грн., за допомогою яких буде придбане необхідне обладнання для робочої студії Молодіжного телебачення Токмака та створення власного сайту.

Також повідомляємо, що Проєкт «UPSHIFT Online» організовує «Фонд «Професійний розвиток Харкова» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Методологія UPSHIFT розроблена Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) для розвитку навичок 21 століття у підлітків та молоді.

Друк

Керівникам підприємств, установ і організацій

Відповідно до вимог ст. 92 Кодексу цивільного захисту України та постанови КМУ від 23.10.2013 № 819 «Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана  з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту» (зі змінами) на 2021 рік планується проведення функціонального навчання керівного складу та фахівців  міст та районів, керівників  та заступників керівників (незалежно від форм власності), діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів з питань цивільного зазхисту.

Друк

Центри зайнятості Запорізької області відновлюють особистий прийом громадян

З 07 липня поновлюється особистий прийом клієнтів безпосередньо у приміщеннях Запорізької обласної служби зайнятості. Прийом здійснюватиметься обов’язково із дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

Проте, до офіційного завершення карантину, зареєструватись як безробітний громадянин може трьома шляхами. Потрібно вибрати один із зручних для себе спосіб.

1. Звернутись особисто до центру зайнятості ( зверніть увагу, що прийом громадян буде обмежений санітарними нормами). Ознайомитись з переліком необхідних документів можна за посиланням  http://surl.li/dwel

Або обрати один із двох онлайн способів, при яких потрібно заповнити або написати власноруч лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю. Бланки тут: https://is.gd/6wW4ph та https://is.gd/o8O5Cg.

2. Надіслати заяву про надання статусу безробітного на електронну пошту центру зайнятості, де буде зручно обслуговуватися;

3. Надіслати заяву за допомогою онлайн-порталу державних послуг Дія

Також нагадуємо, що безробітні, які були зареєстровані під час карантину онлайн, повинні при особистому відвідуванні центру зайнятості надати оригінали своїх документів.

Директор Запорізької обласної служби зайнятості Ірина Дуднік запевняє: «Поступово підприємства, що зупиняли свою роботу під час карантину відновлюють свою роботу та потребують кадри. За період карантину за сприяння служби зайнятості були працевлаштовані 10,6 тис. осіб. Фахівці служби зайнятості готові  до роботи з нашими клієнтами у звичному режимі з обов’язковим дотриманням відповідних санітарних заходів».

Друк

ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ ДЕРЖАВНИХ ДОПОМОГ!

     Управління соціального захисту населення Токмацької міської ради доводить до відома громадян-одержувачів державних соціальних допомог, що 1 липня 2020 р. набув чинності  Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб» №646-ІХ від 02 червня 2020 року, яким зокрема передбачено:

з 1 січня 2020 року — підвищення розміру допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

з 1 липня 2020 року - зміну алгоритму розрахунку державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

з 1 липня 2020 року - для призначення, виплати та припинення виплати допомоги одиноким матерям додатково застосовуються умови призначення, виплати та підстави для припинення виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

      У зв’язку з цим, управлінням соціального захисту населення проведено перерахунок призначеної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування яка виплачувалась у січні — червні 2020 року, у розмірі, що становить 2,5 розміру прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, на дітей з інвалідністю, над якими встановлено опіку чи піклування, - 3,5 розміру прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. В липні одержувачі цієї допомоги отримають доплату за січень-червень 2020 року.

     З 1 липня 2020 року — проведено перерахунок призначеної державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям шляхом:

встановлення розміру рівня забезпечення прожиткового мінімуму для працездатних осіб-25 відсотків, для дітей на рівні 130 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, для осіб, які втратили працездатність, та осіб з інвалідністю -100 відсотків відповідного прожиткового мінімуму;

скасування підвищення прожиткового мінімуму для кожної дитини, яка входить до складу малозабезпеченої сім'ї на 10 відсотків; для кожної дитини з інвалідністю, та для кожної дитини, яка утримується одинокою матір'ю для кожної дитини, в якої один або обоє батьків є особами з інвалідністю І або ІІ групи, - на 20 відсотків;

скасування збільшення розміру державної соціальної допомоги на кожну дитину віком до 13 років на 250 гривень, на кожну дитину від 13 до 18 років — на 500 гривень.

Звертаємо увагу! З 1 липня 2020 року для призначення, виплати та припинення виплати допомоги одиноким матерям додатково застосовуються умови призначення, виплати та підстави для припинення виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Додаткову інформацію можна отримати:

   (06178) 4-66-52, 4-30-21 – з питань призначення державних допомог та житлових субсидій

   (06178) 2-88-78 – з питань призначення пільг, забезпечення громадян технічними засобами реабілітації та санаторно-курортного лікування

   (067) 578 78 26 – загальні питання

Адреса для листування: УСЗН Токмацької міської ради, вул. Центральна, буд.12, м. Токмак, Запорізької обл., 71701