Новини

Друк

ПРЕДСТАВНИЦЯ МІСТА ТОКМАК ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ДРУГОМУ УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ КОНГРЕСІ

7-8 грудня 2018 року у місті Києві проходив Другий український жіночий конгрес. З привітальним словом до учасниць звернулися одразу два президенти: Президент України – Петро Порошенкоb та Президент Литовської Республіки – Даля Грибаускайте. Спікерами та спікерами заходу виступили: Іванна Климпуш-Цинцадзе – віце-прем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Ірина Фриз – міністерша у справах ветеранів України, Тетяна Ковальчук – заступниця Міністра внутрішніх справ України, Ірина Геращенко – перша заступниця Голови Верховної Ради України, уповноважена Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях, Раса Юкнявічене – віце-президентка Парламентської Асамблеї НАТО, Геннадій Зубко – віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Лаура Купер – віце-заступниця міністра оборони США з міжнародної безпеки, Лілія Гриневич – міністерша освіти і науки України, Анна-Марія Корацца-Більдт – депутатка Європейського Парламенту, активна діячка у Комітеті з прав жінок та гендерної рівності, делегації до Парламентського Комітету Асоціації «Україна-ЄС», Комітету з внутрішнього ринку та захисту споживачів і Комітету з громадських свобод, справедливості та внутрішніх справ, Мірель Клапот – депутатка парламенту Франції, віце-президентка Комісії у закордонних справах, Оксана Маркарова – міністерка фінансів України, Торштейн Віглундсон – депутат Парламенту Ісландії та багато інших.

Обговорення питань здійснювалося в рамках дискусійних платформ «Українські та світові тренди у політиці рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»; «Безпека інформаційного простору: гендерний аспект»; «Як впливають міжнародні зобов’язання на дотримання рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сфері безпеки: український та світовий досвід»; «Розширення економічних можливостей для жінок та подолання дискримінації на робочому місці та у підприємництві»; «Чоловіки у декреті та відповідальне батьківство».

Дискусії стосувалися визначення здобутків гендерної політики в Україні та подальші кроки із забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, обговорення сутності гендерного мейнстрімінгу у світі та його вплив на політику інших країн, а також можливість еволюції української політичної системи в контексті збільшення представництва жінок у політиці та у процесах прийняття рішень на різних рівнях. Були зачеплені питання можливостей підтримки та розвитку жіночого підприємництва, ролі жінок в економічному розвитку, перешкод, які заважають жінкам брати участь в економічному розвитку.

Окремі дискусії стосувалися особливостей національних стереотипів щодо жінок і чоловіків, підтримки жіночого лідерства чоловіками, результатів запровадження гендерно-орієнтованого бюджетування в Україні, ідей та принципів менторства серед жінок, можливостей популяризації цієї ідеї та підтримки жіночого лідерства.

Місто Токмак на такому важливому заході представляла співголова між фракційного об’єднання «Рівні можливості», депутатка Токмацької міської ради – Тетяна Коржик.

Друк

ДО УВАГИ ОБ’ЄДНАНЬ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ

Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків зможуть отримати гранти (за схемою відшкодування з Фонду Енергоефективності) на термомодернізацію будинків в рамках спільного Проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» / "Home-Owners of Ukraine for Sustainable Energy Efficiency Solutions" (HOUSES)

 

В зв’язку з офіційним початком роботи в Запорізькій області спільного Проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» / "Home-Owners of Ukraine for Sustainable Energy Efficiency Solutions" (HOUSES) 13 грудня 2018 року відбулася нарада щодо представлення проекту та умов відбору ОСББ (як діючих, так і тих, що будуть створені) Запорізької області для участі у проекті. Було зазначено наступне.

Основні цільові групи Проекту HOUSES:

- Ініціативні групи на місцях, які хочуть створити ОСББ;

-  ЖБК, що прагнуть реорганізації в ОСББ;

-  Діючі ОСББ, які найбільше потребують підтримки;

– співвласники багатоквартирних будинків.

Друк

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА, БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ! З 01 січня 2019року підвищуються тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення.

Україна

Токмацька міська рада

Виконавчий комітет

   Р І Ш Е Н Н Я

                                             

 14 ”  _грудня_ 2018 р.                                           № 223

 

Про встановлення тарифів на послуги

з водопостачання та водовідведення для населення,

бюджетних установ та інших споживачів по м. Токмак

 

         Згідно п. а) п.п.2 ст.28 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „ Про ціни та ціноутворення”, відповідно до п. 3 ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів № 869 від 01.06.2011р. «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово – комунальні послуги», Наказу Мінрегіонбуду №390 від 30.07.2012р «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово – комунальних послуг, структуру цін / тарифів, зміну цін / тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», враховуючи лист КП «Міськводоканал» Токмацької міської ради №545 від 08.11.2018р виконавчий комітет Токмацької міської ради

В И Р І Ш И В :

Друк

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА, БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ! З 01 січня 2019року підвищуються тарифи на послуги вивезення побутових відходів.

Україна

                                             Токмацька міська рада                                                             

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

  Р І Ш Е Н Н Я

 

 14 грудня   2018 року                                                        № 224

 

Про  встановлення тарифів на послуги з        

вивезення побутових відходів для населення,

бюджетних установ усіх рівнів, юридичних

осіб та інших суб’єктів господарювання        

        

Керуючись пп. 2) п. а) статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , ст.ст. 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24.06.2004 року N 1875-IV , Наказом  № 390 від 30.07.2012 року «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад»,  враховуючи лист КП «Управляюча компанія «Контакт» Токмацької міської ради» №378 від 07.11.2018р  , виконавчий комітет Токмацької міської ради

В И Р І Ш И В :

Друк

Про надання електронних послуг засобами Веб — порталу Пенсійного фонду України

          Одним із найбільш зручних і оперативних способів отримання інформації з питань пенсійного забезпечення є надання електронних послуг засобами Веб — порталу Пенсійного фонду України. Веб – портал надає кожному зареєстрованому користувачу можливість дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення до управлінь Фонду. Тому особи, які стануть користувачами Веб – порталу, зможуть: