Новини

Друк

Відбулась робоча зустріч міського голови з приватними підприємцями

Сьогодні поблизу супермаркету АТБ відбулась робоча зустріч міського голови Ігоря Котелевського з приватними підприємцями, які здійснюють торгівельну діяльність на території міського ринку. На зустрічі були присутні начальник ТРУ ГУ Держпродспоживслужби у Запорізькій області, Ігор Левченко, завідувач ВП Токмацького МРВ ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» Микола Бажан, директор КП "Міський ринок" Олександр Шпагін, депутат Токмацької міської ради Сергій Капінус, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Токмацької місткої ради Сергій Бєліков. Кожен з них висловив свою думку та пропозиції щодо карантину та недопущення корона вірусу у місті Токмак.

Люди висловили своє обурення тим, що у зв’язку з профілактичними засобами щодо поширення корона вірусної інфекції, а саме, закриття міського ринку, вони стали заручниками ситуації й вимушені закрити свої торгівельні павільйони. Вони звернулися до міського голови із проханням піти назустріч й частково відкрити міський ринок, запевнивши, що готові вжити усі заходи індивідуального захисту та дотримуватися усіх вимог.

Міський голова Ігор Котелевський відповів, що місцева влада не стоїть осторонь від даної проблеми й робить усе можливе для того, щоб не допустити поширення корона вірусу на території нашого міста. Також він зазначив, що у даній ситуації мешканці міста повинні зберігати спокій та дотримуватися профілактичних заходів та виконання відповідних умов карантинних заходів.

Цього ж дня, на засіданні комісії з питань ТЕБ було вирішено дозволити роботу ринків м. Токмак з 02 квітня за умови виконання відповідних вимог карантинних заходів.

 

Пресслужба виконкому Токмацької міської ради

Друк

Рішення місцевої комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 01.04.2020 № 9

 

Сьогодні, 01 квітня, у приміщенні міськвиконкому відбулось позачергове засідання з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста, яку очолив міський голова Ігор Котелевський. У заході взяли участь керуючий справамивиконавчого комітету Токмацької міської ради, Віктор Загуменний, секретар Токмацької міської ради Олександр Чуб, начальник ТРУ ГУ Держпродспоживслужби у Запорізькій області, Ігор Левченко, депутат Токмацької міської ради Сергій Капінус та приватні підприємці, які ведуть торгівельну діяльність на території міського ринку.

Після довготоривалого обговорення, члени комісії вирішили:

1. Дозволити роботу ринків м. Токмак з 02.04.2020 р. за умови виконання наступних умов карантинних заходів:

     1.1 адміністрації ринків м. Токмак:

1.1.1 визначити та надати торгівельні місця фізичним особам-підприємцям для торгівлі товарами, які дозволені постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) з забезпеченням відстані не менш як 3 м. між місцями торгівлі;

1.1.2 в день отримання повідомлення про наміри зайнятися торгівельною діяльністю, до 10.30 год. повідомляти до КНП Токмацького ЦПМСД ТМР анкетні дані осіб, що мають наміри займатися торгівельною діяльністю. У разі отримання з КНП Токмацького ЦПМСД ТМР відомостей, що серед зазначених вище осіб є представники групи ризику (хворі, контактні, перебували впродовж останніх 14 днів за кордоном), таким особам не надавати торгівельні місця.

1.1.3 перед наданням дозволу на торгівельну діяльність, під розпис ознайомити фізичних осіб-підприємців з вимогами місцевої комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 01.04.2020 № 9 та відповідальністю, що передбачена ст. 44-3 КУпАП та ст. 325 КК України.

1.1.4 щоденно, перед початком роботи, проводити термометрію працівників та продавців (до придбання адміністрацією ринку безконтактного вимірювального прибору температури тіла людини – термометрію з застосування персонального вимірувального засобу особи, після придбання  безконтактного вимірювального прибору – безконтактну термометрію в адміністрації ринку).

1.1.5  запровадити журнал обліку, в якому працівники та продавці зобов’язані щоденно, під особистий підпис зазначати стан свого здоров’я.

1.1.6              вбиральні на території ринків мають бути забезпечені антисептичними засобами, милом, паперовими рушниками та обов’язкова наявність протічної води.

1.1.7 забезпечити знаходження на ринку не більше одного відвідувача на 20 м. кв. м. торгівельної площі.

1.1.8 про невиконання вимог фізичними особами-підприємцями, зазначеними в п. 1.2 рішення зазначеного протоколу, терміново:

- повідомляти до Токмацького ВП Пологівського ГУНП в Запорізькій області;

- припинити надання торгівельного місця зазначеній особі.

     1.1.9  не допускати покупців на територію ринку без засобів індивідуального захисту.

 

1.2 фізичним особам-підприємцям, що займаються торгівельною діяльністю, під особисту відповідальність, під час роботи на території ринків м. Токмак суворо дотримуватись наступних вимог:

1.2.1 до 10.00 год. за день, до початку зайняття торгівельною діяльністю, повідомляти адміністрацію ринку про свої наміри, в повідомленні надавати анкетні дані осіб (П.І.Б., дата народження, дом. адреса), що будуть працювати.

1.2.2 перед отриманням дозволу на торгівельну діяльність, під особистий розпис ознайомитися з рішенням місцевої комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 01.04.2020 № 9 та відповідальністю, що передбачена ст. 44-3 КупАП та ст. 325 КК України.  

1.2.3 Перед початком роботи, щоденно:

- в журналі обліку, що знаходиться в адміністрації ринку, під особистий підпис зазначати відомості про стан свого здоров’я;

- до придбання адміністрацією ринку безконтактного вимірювального прибору температури тіла людини, пройти термометрію з застосування персонального вимірувального засобу в адміністрації ринку, а після придбання  безконтактного вимірювального прибору - пройти термометрію в адміністрації ринку.

1.2.4 заборонити продавцям, які є особами групи ризику (хворі, контактні, перебували впродовж останніх 14 днів за кордоном) здійснювати  торгівельну діяльність.

1.2.5 рекомендувати працівникам літнього віку не займатись торгівельною діяльністю.

1.2.6 забезпечити ретельне прибирання та дезінфекцію двічі на день торгівельного місця та прилеглої території (під час робочого дня), посиленне прибирання та дезінфекцію перед робочим днем та після робочого дня;

1.2.7 забезпечити відсутність скупчення людей, мінімальна відстань між покупцями повинна становити 1,5 м.

1.2.8 всі працівники повинні бути забезпечені засобами індивідуального захисту: маски, перчатки, антисептичні засоби, паріодичність заміни яких здійснювати відповідно до вимог чинного законодавства.  

1.2.9 всі продавці повинні використовувати поліетиленові одноразові рукавиці поверх латексних/нітрилових, які замінювати після контакту з речами інших осіб.

1.2.10 весь товар має бути захищений пластиком або поліетиленом .

1.2.11 поряд з робочим місцем, мають бути розміщені станції гігієни рук.

 

2. КНП Токмацького ЦПМСД ТМР, в день отримання списку осіб, що мають наміри зайнятись торгівельною діяльністю, звірити з даними осіб групи ризику (хворі, контактні, прибули з інших країн) та до 11.30 повідомити до адміністрації ринків м. Токмак про наявність-відсутність у зазначених списках представників групи ризику.

 

3. Відділу з питань НС, ЦЗН, ВПО та МР виконокму ТМР розробити пам’ятки та попереджувальні листки, для ознайомлення фізичних осіб-підприємців. 

Друк

Розрахунок

 

Україна

Токмацька міська рада

Виконавчий комітет

   Р І Ш Е Н Н Я

“  31  ”    березня   2020 р.                                                                           №89

 

Про коригування тарифів комунальному підприємству «Токмак біоенергія» Токмацької міської ради на  послуги з постачання теплової енергії для потреб бюджетних організацій, інших організацій, суб’єктів господарювання та  релігійних організацій, встановлених рішенням виконкому Токмацької міської ради від 05.09.2019 року №164 «Про встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії для потреб бюджетних організацій,інших організацій,суб’єктів господарювання та релігійних організацій Комунальному підприємству «Токмак біоенергія» Токмацької міської ради

Керуючись п. а) п.п.2 ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 року N 2189-VІІІ, відповідно до вимог  наказу  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 12.09.2018 року №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», у зв’язку зі зміною ціни  на природний газ, його транспортування та розподіл у березні 2020 рокувідповідно  до  Прейскуранта НАК «Нафтогаз України» з 01по 31 березня 2020р, відповідно до Постанови НКРЕКП від 24.12.2019 року №3013 «Про встановлення тарифів для ТОВ «ОПЕРАТОР ГТС УКРАЇНИ» на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на регуляторний період 2020 – 2024 роки»,   Постанови НКРЕКП від 24.12.2019 року №3022 «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ «ЗАПОРІЖГАЗ» ,   застосуванням діючої  ціни на електричну енергію  згідно постанови Національної комісії, що  здійснює  державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  від 30.08.2019р. № 1781, враховуючи листи комунального підприємства «Токмак біоенергія» ТМР від 24.03.2020року №212, виконавчий комітет Токмацької міської ради

ВИРІШИВ:

Вкладення:
Скачати цей файл (додатки бюджет 032020.pdf)додатки бюджет 032020.pdf[ ]103 Кб
Друк

Розрахунок тарифів

 

Україна

Токмацька міська рада

Виконавчий комітет

   Р І Ш Е Н Н Я

«   31  »  березня  2020 р.                                                                               №90

 

Про коригування тарифів комунальному підприємству «Токмак біоенергія» Токмацької міської ради на  послуги з постачання теплової енергії  для потреб населення та відомчого житла, встановлених рішенням виконкому Токмацької міської ради від 05.09.2019 року №163 «Про встановлення тарифів комунальному підприємству «Токмак біоенергія» Токмацької міської ради на послуги з постачання теплової енергії для потреб населення та відомчого житла»

Керуючись п. а) п.п.2 ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 року N 2189-VІІІ, відповідно до вимог  наказу  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 12.09.2018 року №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», Постанови  Кабінету Міністрів України від 15.11.2019 року №929 «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 560», у зв’язку зі зміною ціни  на природний газ, його транспортування та розподіл у березні 2020 рокувідповідно  до  Прейскуранта НАК «Нафтогаз України» з 01 по 31 березня 2020р, відповідно до Постанови НКРЕКП від 24.12.2019 року №3013 «Про встановлення тарифів для ТОВ «ОПЕРАТОР ГТС УКРАЇНИ» на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на регуляторний період 2020 – 2024 роки»,   Постанови НКРЕКП від 24.12.2019 року №3022 «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ «ЗАПОРІЖГАЗ» ,   застосуванням діючої  ціни на електричну енергію  згідно постанови Національної комісії, що  здійснює  державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  від 30.08.2019р. № 1781, враховуючи лист комунального підприємства «Токмак біоенергія» ТМР від 24.03.2020року №212, виконавчий комітет Токмацької міської ради

ВИРІШИВ:

Вкладення:
Скачати цей файл (додатки населення 032020.pdf)додатки населення 032020.pdf[ ]94 Кб
Друк

Відбулось засідання комісії з питань ТЕБ

Сьогодні, 30 березня, у залі засідань міськвиконкому відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста, яку очолив міський голова Ігор Котелевський. У заході взяли участь керуючий справамивиконавчого комітету Токмацької міської ради, Віктор Загуменний, секретар Токмацької міської ради Олександр Чуб, начальник Токмацького ВП ПВП ГУНП в Запорізькій області Андрій Собецький; начальник ТРУ ГУ Держпродспоживслужби у Запорізькій області, Ігор Левченко, депутат Токмацької міської ради Сергій Капінус.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – перший заступник голови місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Токмак Олександр Баглай порушив питання щодо Приведення вимог місцевої комісії з питань ТЕБ та НС з дотриманням постанови КМУ № 211 від 11.03.2020 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМУ № 215 від 16.03.20 та № 239 від 25.03.20.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – заступник голови місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Токмак Наталія Мамчак запропонувала членам комісії розглянути колективне звернення громадян щодо відкриття міського ринку для здійснення підприємницької діяльності.