Новини

Друк

Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

ffg15.10.2019 року у малому залі Токмацької міської ради відбувся круглий стіл з питання протидії торгівлі людьми.

      Участь у заході прийняли заступник міського голови Мамчак Наталія Вікторівна, керівники та фахівці структурних підрозділів та служб, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

    Під час заходу обговорювались питання взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми, нормативно-правова база та план заходів.

     Наприкінці засідання було підкреслено, що рушійною силою протидії торгівлі людьми є широке інформування населення про ймовірні ризики і шляхи запобігання попадання в ситуації торгівлі людьми.

Друк

У МІСТІ ТОКМАК ПРОЙДУТЬ СЕМІНАРИ ДЛЯ ЗАВГОСПІВ

dsУ рамках участі міста Токмака у проекті Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Енергоефективність у громадах ІІ», що фінансується Урядом Німеччини, отримано нагоду мати грантове фінансування різноманітних заходів з енергоефективності та енергозбереження, подавши відповідну заявку до «Механізму підтримки послуг з підвищення енергоефективності в громадських будівлях».

Одним з таких заходів стане проведення на базі нашого міста низки семінарів з підвищення кваліфікації для завгоспів структурних підрозділів. Семінари будуть проведені представниками закладу післядипломної освіти «Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій».

Перший тренінг відвідають 10 учасників – завгоспи шкіл міста та співробітники Централізованої господарської групи відділу освіти Токмацької міської ради. Усі учасники отримають Сертифікати по підвищенню кваліфікації державного зразку.

У наших планах – проведення ще кількох подібних навчальних семінарів для завгоспів усіх структурних підрозділів бюджетної сфери. Саме такі заходи дозволяють будувати ефективну систему енергетичного менеджменту у місті.

Друк

До дня захисника України

апНа виконання рішення Токмацької міської ради «Про передачу до державної власності комунального майна» 11 жовтня 2019 року до Дня захисника України заступник міського голови Мамчак Наталія Вікторівна на підставі програми «Про шефську допомогу військовій частині А2189 Збройних сил України на 2019 рік» вручила військовослужбовцям дві рації «Motorola XT 225»

 

Друк

ВІДБУЛАСЯ ПЕРША ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ «МОЛОДЖІНА СТОЛИЦЯ УКРАЇНИ - 2020»

У вівторок, 08 жовтня 2019 року, у приміщенні виконавчого комітету Токмацької міської ради, відбулася перша презентація національного проекту «Молодіжна столиця України - 2020». Цей конкурс започаткований Міністерством молоді та спорту України, Національною молодіжною радою України та Українським інститутом міжнародної політики.

Як уже говорилося раніше, цей конкурс, найперше, стосується розвитку українських міст та розвитку молоді, яка мешкає в цих містах і яка сьогодні реально впливає на зміни в соціальному, політичному, громадському та економічному вимірі, а основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та органами місцевого самоврядування, а також сприяння створенню умов для розвитку молоді в містах України.

Друк

Колективний договір: як укладати та коли він є обов'язковим?

Нові особливості укладання колективних угод та договорів на локальному рівні

 

         Відповідно до ст. 1 Закону України «Про колективні договори і угоди» від 01.07.1993 № 3356-XIIзі змінами у редакції від 01.01.2015 р. (далі - Закон) у колективному договорі встановлюються взаємні зобов’язання сторін щодо регулювання виробничих, трудових, соціально-економічних відносин і узгодження інтересів працівників, власників та уповноважених ними органів.

         Колективний договір укладається на підприємствах,