Друк

ПРО ПРИПИНЕННЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВЕСНА» ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШЛЯХОМ ЛІКВІДАЦІЇ

 УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

    сесія   восьмого    скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

26 серпня 2021 р.                                                                                   №   

 

Про припинення комунального підприємства «Весна» Токмацької  міської ради шляхом  ліквідації

 

Керуючись ст.ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 59 Господарського кодексу України, ст.ст. 104, 105, 110, 111 Цивільного кодексу України, у зв’язку із закінченням повноважень сільських рад, їх виконавчих органів, а також реорганізацією сільських рад, їх виконавчих органів як юридичних осіб  згідно із змінами  в адміністративно-територіальному устрої України, з метою оптимізації витрат комунальних підприємств, які надають послуги з водопостачання та водовідведення на території колишніх сільських рад, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. Припинити комунальне підприємство «Весна»  Токмацької  міської ради (ЕДРПОУ 35796155) шляхом  ліквідації.

2. Створити комісію з припинення комунального підприємства «Весна» Токмацької  міської ради шляхом  ліквідації.

3. Встановити, що строк заявлення кредиторами своїх вимог до комунального підприємства «Весна» Токмацької  міської ради складає два місяці з дня опублікування повідомлення про рішення щодо його припинення. Вимоги приймаються за адресою: Україна, 71721, Запорізька обл., Токмацький р-н, село Новопрокопівка, вулиця Нова, будинок 10.

4. Комісії з припинення комунального підприємства «Весна» Токмацької  міської ради шляхом ліквідації:

4.1. Вжити всіх необхідних заходів щодо стягнення дебіторської заборгованості комунального підприємства, та письмово повідомити кожного з боржників про припинення комунального підприємства в установлені строки.

4.2. Заявити вимоги та позови про стягнення заборгованості з боржників комунального підприємства.

4.3. Закрити рахунки, відкриті у фінансових установах, крім рахунка, який використовується для розрахунків з кредиторами під час ліквідації комунального підприємства.

4.4. Вжити заходів щодо інвентаризації майна комунального підприємства, виявити та вжити заходів щодо повернення майна, яке перебуває у третіх осіб.

4.5. Вчиняти інші дії передбачені діючим законодавством України, спрямовані на ліквідацію комунального підприємства.

4.6 Після закінчення процедури припинення шляхом ліквідації подати для реєстрації документи, перелік яких визначений Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», які необхідні для проведення державної реєстрації припинення комунального підприємства «Весна» Токмацької  міської ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію міської ради з питань депутатської діяльності, реформ, регламенту, законності, захисту прав громадян та з питань реалізації державної регуляторної політики.

 

 

 

Міський голова                                                                                       Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ