Друк

ПРО РОЗРОБЛЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ (ВІДНОВЛЕННЯ) МЕЖ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК В НАТУРІ (НА МІСЦЕВОСТІ) ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ НА ТЕРИТОРІЇ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

  сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

     серпня  2021 р.                                                                                   №

 

 

Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту на території Токмацької міської територіальної громади

 

 

Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25, п. 34 ст. 26 п.  6-1 і 6-2  "Прикінцеві та перехідні положення", ст. 25, п.34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі розглянутих звернень громадян, наданих документів та графічних матеріалів, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології,  Токмацька міська рада

ВИРІШИЛА:

         1. Розробити технічну документацію із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 2,0000 га, кадастровий номер 2325282400:04:003:0011, на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність громадянці Єрьоменко Людмилі Григорівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Абрикосова, 23.

          2. Розробити технічну документацію із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 1,1855 га, кадастровий номер 2325282400:08:003:0035, на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність громадянину Гроздєву Іллі Дем’яновичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с.Нове, вул. Центральна, 2.

         3. Розробити технічну документацію із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 2,0000 га, кадастровий номер 2325282400:07:001:0012, на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення),  з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність громадянці Мовчан Анастасії Валеріївні, яка зареєстрована за адресою: м. Запоріжжя, провул. Дубовий, 10.

          4. Розробити технічну документацію із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 1,0000 га, кадастровий номер 2325283600:02:002:0144, на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність громадянину Стебакову Олегу Максимовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Лугівка, вул. Лугова, 2.

         5. Розробити технічну документацію із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,7773 га, кадастровий номер 2325282400:08:002:0050, на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність громадянці Кременчутській Тетяні Єгорівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Нове, вул. Садова, 11.

         6. Розробити технічну документацію із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 1,3118 га, кадастровий номер 2325281200:13:001:0065, на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: 10.04 Для експлуатації та догляду за гідротехнічними, іншими водогосподарськими спорудами і каналами Для експлуатації та догляду за гідротехнічними, іншими водогосподарськими спорудами і каналами (землі водного фонду), з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду громадянину Мельнику Олександру Олександровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Пригородня, 34 «а.

         7. Розробити технічну документацію із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 2,0000 га, кадастровий номер 2325283600:15:003:0098, на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність громадянці Плаксіній Олені В’ячеславівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Пролетарська, 5а/4.

         8. Розробити технічну документацію із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 2,0000 га, кадастровий номер 2325283600:15:003:0098, на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність громадянці Плаксіній Валерії Віталіївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Пролетарська, 5а/4.

         9. Розробити технічну документацію із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 1,9479 га, кадастровий номер 2325282400:21:001:0054, на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення),  з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність громадянці Зеленській Марині Василівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Нове.

         10. Витрати на розроблення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, вказаних в цьому рішенні, покласти на відповідного ініціатора розроблення такої документації, за наявності їх згоди.

         11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                                                                Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ