Друк

ПРО ПЕРЕДАЧУ НЕРОЗПОДІЛЕНИХ (НЕВИТРЕБУВАНИХ) ЗЕМЕЛЬНИХ ЧАСТОК (ПАЇВ) ІЗ ЗЕМЕЛЬ КСП «УКРАЇНА» В ОРЕНДУ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

__________________ сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

    серпня 2021 р.                                                     № ____

 

 

Про передачу нерозподілених (невитребуваних) земельних часток

(паїв) із земель КСП «Україна» в оренду                                                                                                            

 

            Керуючись ст.ст. 12, 93, 122, 123 Земельного кодексу України, ст. ст. 13, 14-1 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі», п.  6-1 і 6-2  "Прикінцеві та перехідні положення", ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», розглянувши заяву громадянина, Возного В.Т. та  копії наданих документів, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 4,8845 га,  кадастровий номер 2325284000:09:002:0027 за цільовим призначенням: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі сільськогосподарського призначення) із земель колективної власності колишнього КСП «Україна» на території Токмацької міської територіальної громади.

          1.1 Надати в оренду громадянину Возному Володимиру Трохимовичу (ідентифікаційний номер 2053111219) нерозподілені (невитребувані) земельні частки (паї) із земель колишнього КСП «Україна» на території Токмацької міської територіальної громади земельну ділянку площею 4,8845 га,  кадастровий номер 2325284000:09:002:0027, за цільовим призначенням: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі сільськогосподарського призначення), вид угідь: пасовища, терміном на 20 (двадцять) років або до моменту отримання власником земельної частки (паю) документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та встановити розмір орендної плати за користування вказаною земельною ділянкою – щорічно 12 % від нормативної грошової оцінки  землі.

        2. Зобов’язати орендаря:        

        2.1. укласти договір оренди на земельну ділянку  нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) та провести державну реєстрацію речового права користування земельними ділянками відповідно до чинного законодавства;

        2.2. виконувати обов’язки землекористувачів відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

3. Після закінчення строку оренди земельних ділянок, термін оренди поновити або у встановленому порядку звільнити землю та передати її за належністю у стані, придатному для подальшого використання.

         4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                                        Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ