Друк

ПРО ПЕРЕДАЧУ У ВЛАСНІСТЬ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК В СЕЛАХ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ГРОМАДЯНАМ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

  сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

 серпня  2021 р.                                                                   №

 

Про передачу у власність земельних ділянок в селах Токмацької міської територіальної громади громадянам

 

Керуючись ст. ст. 12, 83, 118, 121, 122, 125, 126 Земельного кодексу України, п.  6-1 і 6-2 «Прикінцеві та перехідні положення», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій» та на підставі  розглянутих заяв, наданої технічної документації із землеустрою та документів, що підтверджують розмір земельної ділянки, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

         1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на  місцевості) площею 0,2500 га,   яка знаходиться за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Чарівна, 70, кадастровий номер 2325283200:15:001:0227, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) (землі житлової та громадської забудови) та передати зазначену земельну ділянку у власність громадянину Ковч Андрію Андрійовичу (ідентифікаційний номер 2041408998).

         2.  При виникненні спірних питань по землекористуванню державна реєстрація  права власності на нерухоме майно припиняється до їх усунення.

         3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                        Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ