Друк

ПРО НА22-8ДАННЯ ДОЗВОЛУ НА РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ НА ТЕРИТОРІЇ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

 сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

серпня 2021 р.                                                                 № 

 

Про надання  дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за межами населених пунктів на території Токмацької міської територіальної громади

 

Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.  6-1 і 6-2  "Прикінцеві та перехідні положення", ст. 25, п.34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі розглянутих звернень громадян та наданих документів та графічних матеріалів, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології , Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

        1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,0000 га громадянину Броїлку Петру Михайловичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Червоногірка, вул. Покровська, 81, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянці Гарькавій Ганні Іванівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Покровське, вул. Антипенка, 73, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

       3. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Вольвачу Олександру Володимировичу, який мешкає за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Покровське, вул. Антипенка, 146, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      4. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Мосіяш Валентину Валентиновичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Олега Кошового, 50, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      5. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Сніжку Олександру Леонідовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Роботине, вул. Чарівна, 18, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      6. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Веселовській Анастасії Дмитрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Чарівна, 58, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      7. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Горбачовій Тетяні Андріївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Вишнева, 38а, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      8. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Стрючкову Віктору Вікторовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Солодка Балка, вул. Поштова, 14, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      9. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Шамрай Владиславу Сергійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Перемоги, 11/15, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      10. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га,  юридичній особі ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГРОЕКО АЛЬЯНС» (код ЄДПРОУ 43364005), яка зареєстрована  за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с.Новопрокопівка, вул. Щаслива, 11а, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

     11. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Заруба Наталії Григорівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Центральна, 18/71, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     12. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,4500 га громадянину Палайда Михайлу Володимировичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Нове, вул. Зелена, 7, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     13. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Королюк Галині Василівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Володимирська, 17/92, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     14. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Королюк Валерію Дмитровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Володимирська, 17/92, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       15. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі сільськогосподарського призначення), вид угідь: сіножаті, орієнтовною площею 5,8000 га,  громадянину Заєць Миколі Івановичу, яки зареєстрований  за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Нове, вул. Садова, 13, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

      16. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Бауман Олександру Федоровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, м. Молочанськ, вул. Лугова, 54, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      17. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Саввону Владиславу Юрійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, , м. Токмак, вул. Гоголя, 132/6, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      18. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Саввон Ірині Володимирівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, , м. Токмак, вул. Гоголя, 132/6, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      19. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Новікову Владиславу Володимировичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Перемоги, 10/7, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      20. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,0000 га громадянці Компанієць Людмилі Іванівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, вул. Центральна, 7, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      21. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Мельник Марії Василівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Шевченка, 49/66, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      22. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Мельник Миколі Павловичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Шевченка, 49/66, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       23. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Матузко Олені Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, м. Молочанськ, вул. Шевченка, 87, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        24. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,5000 га громадянину Білецькому Сергію Володимировичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, м. Молочанськ, вул. Шкільна, 57, кв. 3, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        25. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,5000 га громадянину Тритяченку Миколі Георгійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Мєндєлєєва, 48, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

        26. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,5000 га громадянину Кременчутському Олегу Павловичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Садове, вул. Садова, 39, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       27. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,5000 га громадянину Рудику Олександру Альбертовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Вишнева, 10, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       28. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянину Назаренку Володимиру Сергійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Нова, 3, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        29. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,0000 га громадянину Уривкову Артуру Вячеславовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Василя Вишиваного, 326, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        30. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,2800 га громадянину Шкурдоді Євгену Анатолійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Достоєвського, 29, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        31. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га громадянину Ємельянову Віктору Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, м. Молочанськ, вул. Щорса, 49, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        32. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3700 га громадянці Ємельяновій Зінаїді Вікторівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Ковальська, 52/157, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        33. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,4000 га громадянину Селюкову Олександру Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        34. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянину Лебідь Сергію Олексійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         35. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Дудка Сергію Юрійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Гагаріна, 1/6, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        36. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Писаренко Наталії Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка вул. Чарівна, 20а, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        37. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Дудка Олені Василівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Гагаріна, 1/6, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       38. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Романець Вячеславу Петровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Нове, вул. Зелена, 18, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        39. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Угрінчук Олексію Ігоровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Нове, вул. Ювілейна, 5/2, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        40. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Фариняк Сергію Васильовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Нове, вул. Івашка, 8, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        41. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Карпенко Тетяні Анатоліївні, яка зареєстрована за адресою: м. Запоріжжя, вул. Козача, 5/99, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        42. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради)за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Карпенку Олександру Станіславовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Чарівна, 39, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         43. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради)за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,0000 га громадянину Лобачу Миколі Івановичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Чарівна, 23, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        44. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Закладному Миколі Григоровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Чарівна, 31, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        45. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Соколовському Володимиру Івановичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Центральна,18/49, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        46. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради)за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Будьку Сергію Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Нова, 43, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        47. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Соколовській Зої Дмитрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Нова, 35, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        48. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Шкаран Наталії Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Роботине, вул. Сільська, 39, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        49. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради)за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,9900 га громадянці Лалі Надії Андріївні, яка зареєстрована за адресою: Херсонська область, Високопільський район, с. Новомиколаївка, вул. Шевченка, 44, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        50. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,1000 га громадянину Антипенку Євгену Богдановичу, який зареєстрований за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чарівна, 50, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        51. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,9000 га громадянину Гетьманському Василю Петровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Нова, 48, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       52. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської  сільської ради) за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,4000 га громадянину Ганусу Юрію Олександровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Лугівка, вул. Лугова, 81, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

      53. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської  сільської ради) за цільовим призначенням: для сінокосіння та випасання худоби (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 8,0000 га громадянину Голубу Сергію Олександровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Веселе, вул. Лугова, 14, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

      54. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської  сільської ради) за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га громадянину Ходаковському Андрію Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Я. Мудрого, 38/7, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

        55. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Лутіковій Вікторії Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Шевченка, 49/25, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       56. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Іванченко Тетяні Вікторівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Ільченкове, вул. Шкільна, 34, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       57. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину  Ладі Сергію Миколайовичу, який зареєстрований  за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Гоголя, 75/34, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     58. Попередити громадян про ризик фінансових втрат пов’язаних з оформленням права власності у разі не затвердження проекту землеустрою у випадках передбачених чинним законодавством.

      59. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

   Міський голова                                                                              Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ