Друк

ПРО НАДАННЯ ДОЗВОЛУ НА РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК В СЕЛАХ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Двадять друга  сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

____ серпня  2021 р.                                                        №_____

 

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок в селах Токмацької міської територіальної громади

 

Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.  6-1 і 6-2  "Прикінцеві та перехідні положення", ст. 25, п.34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі розглянутих звернень громадян, наданих документів та графічних матеріалів, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

      1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Кутузівка, вул. Вишнева (район будинку № 48) за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1000 га громадянці Ємельяновій Наталії Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Вишнева, 62, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

       2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Кутузівка, вул. Вишнева, 32, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1700 га громадянину Носенку Григорію Васильовичу,  який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Вишнева, 32, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       3. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Садове, вул. Шкільна (район будинку № 5), за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1600 га громадянці Іванець Наталії Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак вул. Центральна, 21/73, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      4. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Шевченкове, вул. Степова (район будинку № 9), за цільовим призначенням:  для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,5000 га громадянину Дудка Андрію Івановичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, с. Шевченкове, вул. Степова, 15, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     5. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Шевченкове, вул. Степова (район будинку №15), за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,2500 га громадянину Дудка Андрію Івановичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, с. Шевченкове, вул. Степова, 15, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

      6. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Шевченкове, вул. Степова (район будинку №15),  за цільовим призначенням: для сінокосіння та випасання худоби (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,5500 га громадянину Дудка Андрію Івановичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Шевченкове, вул. Степова, 15, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

      7. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Покровське за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянину Горенку Руслану Ахмедовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Покровське, вул. Антипенка, 178, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

     8. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Покровське, вул. Нижня, 11Б, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,8000 га громадянину Крутьку Володимиру Володимировичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район,  с. Покровське, вул. Нижня, 11Б, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      9. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Червоногірка за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,6000 га громадянину Смішку Юрію Юрійовичу,  який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Червоногірка, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

    10. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Червоногірка, вул. Покровська за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,5200 га громадянину Шкарупілу Віталію Анатолійовичу, який зареєстрований за адресою: м. Одеса, вул. Приморська, 26, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     11. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Червоногірка за цільовим призначенням: для сінокосіння та випасання худоби (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Коваленку Сергію Івановичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Червоногірка, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

     12. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Остриківка, вул. Остриківська (район домоволодіння № 143), за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,8000 га громадянці Бараннік Людмилі Василівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Остриківка, вул. Остриківська, 143, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     13. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Остриківка, вул. Прибережнівська, 45, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,8400 га громадянці Ханіній Тетяні Іванівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Остриківка, вул. Прибережнівська, 45, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

     14. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Фабричне за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,0000 га громадянці Гінжелєвій Дар’ї Валентинівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Володимирська, 19/44, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      15. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Остриківка, вул. Прибережнівська (район будинку № 134), за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1400 га громадянину Донченку Роману Вікторовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Остриківка, вул. Прибережнівська, 134, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

      16. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Іванівка, вул. Українська за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,8500 га громадянину Красулі Юрію Петровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Остриківка, вул. Жовтнева, 121, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      17. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Новопрокопівка, вул. Огородня за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,0000 га громадянці Чермошенцевій Діані Олександрівні, яка  зареєстрована за адресою: м. Запоріжжя,  вул. Сталеварів, 36/38, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      18. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Роботине, вул. Миру, 54, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,5000 га громадянці Беседіній Олесі Сергіївні, яка  зареєстрована за адресою: м. Запоріжжя, вул. Парамонова, 19/53, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      19. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Харкове, вул. Гагаріна, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,1000 га громадянину  Безручку Миколі Івановичу, який  зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Харкове, вул. Гагаріна, 4, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      20. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Новопрокопівка, вул. Вишнева, район будинку 38, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3500 га громадянину  Романенку Олександру Івановичу, який  зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Гоголя, 132/8,  з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      21. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Чистопілля, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,0000 га громадянину  Пожога Ігорю Вікторовичу, який  зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Чистопілля, вул. Південна, 5,  з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      22. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Харкове, за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянці Зеленській Марині Василівні, яка  зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Нове,  з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

      23. Попередити громадян про ризик фінансових втрат пов’язаних з оформленням права власності у разі не затвердження проекту землеустрою у випадках передбачених чинним законодавством.

      24.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ