Друк

ПРО ПРИПИНЕННЯ ПРАВА КОРИСТУВАННЯ ЗЕМЕЛЬНОЮ ДІЛЯНКОЮ СОБЕЦЬКОМУ ІВАНУ ДМИТРОВИЧУ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

 сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

 

 липня 2021 р.                                                                                  №

 

Про припинення права користування земельною ділянкою Собецькому Івану Дмитровичу

 

Керуючись ст.ст. 12, 141 Земельного кодексу України, ст. 25, п. 34 ст. 26, 6-1 і 6-2  "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 31 Закону України «Про оренду землі», п. 34 договору оренди землі від 12.05.2017 року, на підставі  розглянутої заяви громадянина Собецького І.Д. від 18.06.2021 року та наданих матеріалів, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

          1. Припинити право користування земельною ділянкою площею 2,2934 га, яка надавались в оренду на підставі договору оренди невитрибуваних земельних часток (паїв) від 12.05.2017 року  за цільовим призначенням: пасовища, яка є єдиним масивом нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) із земель колективної власності колишнього колективного сільськогосподарського підприємства «Батьківщина» за межами населених пунктів колишньої території Жовтневої сільської ради, громадянину Собецькому Івану Дмитровичу  (ідентифікаційний номер 2010208116).

           2. Договір оренди землі 12.05.2017 року, укладений між Собецьким Іваном Дмитровичем та Токмацькою районною державною адміністрацією, який зареєстровано у книзі записів реєстрації договорів оренди земельних часток (паїв) Жовтневої сільської ради №431 від 01.06.2017 року, розірвати за згодою сторін, у зв’язку з витребуванням частини земельної ділянки власниками сертифікатів.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                                                   Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ