Друк

ПРО ВИГОТОВЛЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

  сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

 

    липня  2021 р.                                                        №

 

Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок  комунальної власності

 

            Керуючись ст.ст. 12, 81, 93, 122, 123 Земельного кодексу України, ст. 26 п.  6-1 і 6-2  "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 25,55 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», Постановою КМУ від 5.06.2019р. № 476 «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» з метою встановлення місця розташування об’єктів землеустрою, їх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, виявлення і консервації деградованих сільськогосподарських угідь і забруднених земель, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для ведення Державного земельного кадастру, здійснення державного контролю за використанням та охороною земель і прийняття на їх основі відповідних рішень органами місцевого самоврядування та розглянувши клопотання юридичних осіб,  наданих копій документів та враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

            1. Розробити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 25,0000 га, яка знаходиться на території Токмацької міської територіальної громади (колишня територія Новопрокопівської сільської ради).

            2. Розробити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 9,0000 га, яка знаходиться на території Токмацької міської територіальної громади (колишня територія Остриківської сільської ради).

            3. Встановити, що остаточна площа вказаних земельних ділянок та склад угідь буде визначено під час інвентаризації вказаних земельних ділянок.

            4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                            Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ