Друк

ПРО ДОЗВІЛ НА РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТУ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ЮРИДИЧНІЙ ОСОБІ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

_____________ сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

__ липня 2020 р.                                                                        №

 

Про  дозвіл на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки юридичній особі

 

Керуючись ст. ст. 12, 83, 116, 122, 123, ч.2 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі розглянутого клопотання ТОВ «Токмак-Зернопродукт» від 23.06.2021 р. № 26/06-2021 та наданих документів та матеріалів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

        1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення), для обслуговування цілісного майнового комплексу, орієнтовною площею 3,0100 га по вул. Щави, 88, м. Токмак товариству з обмеженою відповідальністю «Токмак-Зернопродукт» (код ЄДРПОУ 34946678), юридична адреса: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, б. 2А, оф. 510, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                                                        Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ