Друк

ПРО НАДАННЯ ДОЗВОЛУ НА РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ НА ТЕРИТОРІЇ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

   сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

липня 2021 р.                                                                      № 

 

Про надання  дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за межами населених пунктів на території Токмацької міської територіальної громади

 

Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122, 123, 134 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25, п. 34 ст. 26 п.  6-1 і 6-2  "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі розглянутих звернень громадян та наданих документів та графічних матеріалів, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології , Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

        1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,5000 га громадянину Дьячкову Юрію Вікторовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Центральна, 58, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Рудик Наталії Вікторівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Вишнева, 10, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        3. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га громадянці Поляковій Зінаїді Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Вишнева, 2, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        4. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Кутузівка, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,5500 га громадянці Дьячковій  Оксані Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Центральна, 58, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         5. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянці Ємельяновій Наталії Анатоліївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, м. Молочанськ, вул. Щорса, 49, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        6. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянину Козацькому Володимиру Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Вишнева, 55, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        7. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га громадянці Тьор Ользі Павлівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, м. Токмак, вул. Нєкрасова, 74, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        8. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га громадянину Мажарі Миколі Павловичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Центральна, 44, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         9. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га громадянці Свиридовій Вірі Петрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Центральна, 38, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        10. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га громадянці Сердюк Тетяні Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Центральна, 40, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        11. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянину Сердюку Андрію Григоровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Центральна, 40, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        12. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га громадянці Савицькій Ользі Іванівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        13. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,7000 га громадянину Католікову Анатолію Івановичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        14. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,9600 га громадянці Поляковій Альоні Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Центральна, 4 з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        15. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Матузко Олені Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, м. Молочанськ, вул. Шевченка, 87, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        16. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянину Шелемеху Сергію Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, м. Молочанськ, вул. Мічуріна, 54, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        17. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,5000 га громадянину Білецькому Сергію Володимировичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, м. Молочанськ, вул. Шкільна, 57, кв. 3, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        18. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Кутузівка, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га громадянину Приймаку Олексію Андрійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Вишнева, 31, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        19. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га громадянину Гончарову Юрію Геннадійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Вишнева, 39, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        20. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,7000 га громадянину Герасименку Віктору Сергійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Нова, 9, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        21. Надати дозвіл на розроблення проекту щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,3000 га громадянці Василенко Надії Семенівні,  яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        22. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,5000 га громадянину Тритяченку Миколі Георгійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Мєндєлєєва, 48, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

        23. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,5000 га громадянину Кременчутському Олегу Павловичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Садове, вул. Садова, 39, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        24. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,5000 га громадянину Рудику Олександру Альбертовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Вишнева, 10, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        25. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянину Назаренку Володимиру Сергійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, вул. Нова, 3, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        26. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,0000 га громадянину Уривкову Артуру Вячеславовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Василя Вишиваного, 326, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        27. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,2800 га громадянину Шкурдоді Євгену Анатолійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Достоєвського, 29, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        28. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га громадянину Ємельянову Віктору Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, м. Молочанськ, вул. Щорса, 49, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        29. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3700 га громадянці Ємельяновій Зінаїді Вікторівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Ковальська, 52/157, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        30. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,4000 га громадянину Селюкову Олександру Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        31. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянину Лебідь Сергію Олексійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Кутузівка, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        32. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для сінокосіння та випасання худоби (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 4,5000 га громадянину Шаповалу Денису Олександровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Гоголя, 58/14, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

       33. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Дудка Ользі Павлівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Покровське, вул. Антипенка, 77/5, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        34. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Дудкі Івану Григоровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Покровське, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        35. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для сінокосіння та випасання худоби (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 4,0000 га громадянину Супрун Дмитру Євгеновичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Сонячна, 21а, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

        36. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Компанієц Анастасії Валеріївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Перемоги, 50/74, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        37. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га громадянину Ходаковському Андрію Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Я. Мудрого, 38/7, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

        38. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Жовтневої сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Гранчару Вячеславу Євгеновичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Покровське, вул. Нижня, 10, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       39. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Романець Вячеславу Петровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Нове, вул. Зелена, 18, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        40. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,9998 га громадянці Чужиковій Наталії Григорівні, яка зареєстрована за адресою: Дніпропетровська область, Новомосковський район, смт. Черкаське, військова частина А1302, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        40. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Угрінчук Олексію Ігоровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Нове, вул. Ювілейна, 5/2, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        41. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новенської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Фариняк Сергію Васильовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Нове, вул. Івашка, 8, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        42.  Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Романовському Сергію Олександровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Володарського, 323, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       43. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,1000 га громадянину Аранжій Анатолію Олександровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Роботине, вул. Молодіжна, 11, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        44. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,8200 га громадянці Гора Ользі Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Ковальська, 32/70, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        45. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Карпенко Тетяні Анатоліївні, яка зареєстрована за адресою: м. Запоріжжя, вул. Козача, 5/99, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        46. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради)за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Карпенку Олександру Станіславовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Чарівна, 39, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         47. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради)за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,0000 га громадянину Лобачу Миколі Івановичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Чарівна, 23, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        48. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Закладному Миколі Григоровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Чарівна, 31, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         49. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Грудненку Станіславу Валентиновичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Ковальська, 46/83, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         50. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Соколовському Володимиру Івановичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Центральна,18/49, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        51. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради)за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Будьку Сергію Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Нова, 43, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         52. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Соколовській Зої Дмитрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Нова, 35, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         53. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Дудка Сергію Юрійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Гагаріна, 1/6, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        54. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,5000 га громадянці Волошиній Світлані Василівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Сільська, 21, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        55. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Дудка Олені Василівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Гагаріна, 1/6, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        56. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Шкаран Наталії Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Роботине, вул. Сільська, 39, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        57. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської сільської ради)за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,9900 га громадянці Лалі Надії Андріївні, яка зареєстрована за адресою: Херсонська область, Високопільський район, с. Новомиколаївка, вул. Шевченка, 44, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       58. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення),  площею 1,9693 га, кадастровий номер 2325283200:05:003:0043 громадянину Кирильченку Сергію Васильовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Садова, 7а, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         59. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Кирильченко Любові Іванівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Садова, 7а, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        60. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Бондарь Андрію Анатолійовичу, який зареєстрований за адресою: м. Запоріжжя, вул. Сергія Синенка, 59/22, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       61. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Бондарь Тетяні Григорівні, яка зареєстрована за адресою: м. Запоріжжя, вул. Сергія Синенка, 59/22, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       62. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Бондарь Ілоні Андріївні, яка зареєстрована за адресою: м. Запоріжжя, вул. Сергія Синенка, 59/22, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       63. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,1000 га громадянину Антипенку Євгену Богдановичу, який зареєстрований за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чарівна, 50, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       64. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Новопрокопівської  сільської ради) за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,9000 га громадянину Гетьманському Василю Петровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Токмацький район, с. Новопрокопівка, вул. Нова, 48, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        65. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської  сільської ради) за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянину Владу Денису Георгійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Скеляста, 59, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

        66. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської  сільської ради) за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянці Влад Тетяні Валеріївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Лугівка, вул. Лугова, 42, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

       67. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської  сільської ради) за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянці Влад Вікторії Володимирівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Скеляста, 57, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

        68. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської  сільської ради) за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянину Гріньку Миколі Валерійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Урожайна, 29, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

         69. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської  сільської ради) за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянці Святун Лідії Петрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Лугівка, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

         70. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської  сільської ради) за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянину Стебакову Олегу Володимировичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Скеляста, 59, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

          71. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської  сільської ради) за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянці Стебаковій Інні Георгіївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Гвардійська, 15а, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

         72. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської  сільської ради) за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянину Владу Павлу Георгійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Скеляста, 57, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

         73. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської  сільської ради) за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянці Саввон Ірині Володимирівні , яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Гоголя, 132/6, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

         74. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської  сільської ради) за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянину Саввону Владиславу Юрійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Гоголя, 132/6, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

         75. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської  сільської ради) за цільовим призначенням: для городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,4000 га громадянину Ганусу Юрію Олександровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Лугівка, вул. Лугова, 81, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

        76. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Токмацької міської територіальної громади (територія колишньої Остриківської  сільської ради) за цільовим призначенням: для сінокосіння та випасання худоби (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 8,0000 га громадянину Голубу Сергію Олександровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Веселе, вул. Лугова, 14, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

       77. Попередити громадян про ризик фінансових втрат пов’язаних з оформленням права власності у разі не затвердження проекту землеустрою у випадках передбачених чинним законодавством.

        78. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

   Міський голова                                                                              Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ