Друк

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОГРАМИ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2021-2023 РОКИ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

 

                               сесія                        скликання     

Р І Ш Е Н Н Я

_____________                                    ____

 

Про  затвердження Програми зайнятості

населення Токмацької міської територіальної громади

на  2021-2023 роки  

 

Керуючись ст. 25, п. 22 ч. 1 ст. 26, пп. 1 п. «б» ч. 1 ст. 34  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання ст. 14, 17, 18 Закону України  «Про зайнятість населення», з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері зайнятості населення  та забезпечення соціально-економічних, організаційних і правових умов для реалізації права громадян на працю на засадах державної політики зайнятості, поліпшення ситуації на ринку праці та його регулювання, забезпечення продуктивної зайнятості, соціального захисту безробітного населення, створення умов для забезпечення тимчасовою роботою незайнятих громадян,  які не можуть на рівних конкурувати на ринку праці та мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, задля запобігання безробіттю населення, сприяння працевлаштуванню, надання підтримки безробітнім у період тимчасової втрати роботи, організації громадських робіт для забезпечення тимчасової зайнятості населення Токмацької міської територіальної громади, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму зайнятості населення Токмацької міської територіальної громади  на 2021-2023 роки, що додається (далі - Програма).

2. Відповідальним виконавцям Програми, зазначеним у розділі VIII. Заходи щодо поліпшення ситуації у сфері зайнятості населення на 2021-2023 забезпечити своєчасне виконання заходів Програми.

3. Фінансовому управлінню Токмацької міської ради забезпечити фінансування заходів, передбачених Програмою, в межах затверджених асигнувань у міському бюджеті на відповідні роки.

4. Щороку до 20 числа січня, що настає за звітним роком, доручити виконавцям, визначеним у Програмі, надавати відділу питань праці управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Токмацької міської ради інформацію для узагальнення про стан виконання заходів Програми.

5. Щороку у лютому місяці протягом строку дії Програми заслуховувати інформацію про хід її виконання.

6. Вважати такими, що втратили чинність, рішення  Токмацької міської ради від                22 лютого 2018 року № 15 «Про затвердження міської Програми зайнятості населення                      м. Токмака на 2018-2020 роки» та від 21 червня 2018 року № 13 «Про внесення та затвердження змін до Програми зайнятості населення  м. Токмака на 2018-2020 роки».

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Токмацької міської ради з гуманітарних питань, соціальної політики та охорони здоров’я.

 

 

Міський голова                                                                                         Ігор  КОТЕЛЕВСЬКИЙ  

Вкладення:
Скачати цей файл (21-23ПРОEКТЗДОД.doc)21-23ПРОEКТЗДОД.doc[ ]404 Кб