Друк

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО РІШЕННЯ НОВОПРОКОПІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ № 12 ВІД 12.02.2020 РОКУ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

_____________ восьмого скликання

   РІШЕННЯ        

       травня 2021 р                                                                                 №

 

Про внесення змін до рішення

Новопрокопівської сільської ради

№ 12 від 12.02.2020 року

 

Керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25,  п. 34 ст. 26 п.  6-1 і 6-2  "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадянина Приходька Є.Л. з метою подовження терміну дії рішення Новопрокопівської  сільської ради, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до пункту 5 рішення Новопрокопівської сільської ради № 12 від 12.02.2020 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення  особистого селянського господарства з подальшою передачею у приватну власність громадянам» та   викласти у наступній редакції:

         «5. В разі не виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та не проведення її державної реєстрації протягом двох років з моменту видачі даного рішення, воно вважається таким, що втратило чинність».

           2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                                                         Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ