Друк

ПРО ДОЗВІЛ НА РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТУ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ У МІСТІ ТОКМАК ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРИДНІПРОВСЬКА БІОТЕС»

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

_____________  сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

«____» травня  2021 р.                                                               

 

Про  дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Токмак товариству з обмеженою відповідальністю «ПРИДНІПРОВСЬКА БІОТЕС»

 

Керуючись ст. ст. 12, 79-1, 83, 122, ч.2 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі розглянутого клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «ПРИДНІПРОВСЬКА БІОТЕС» від 15.04.2021 року № 792, з метою формування земельної ділянки для подальшого встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, наданих документів та матеріалів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення), з метою будівництва та обслуговування об’єктів енергетичної інфраструктури орієнтовною площею 1,0000 га по вул. Ковальська у місті Токмак товариству з обмеженою відповідальністю «ПРИДНІПРОВСЬКА БІОТЕС» (код ЄДРПОУ 41661139), юридична адреса: м. Київ, вул. Дмитрівська, 18/24.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова               Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ