Друк

ПРО ДОЗВІЛ НА РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК В СЕЛАХ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

  сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

травня  2021 р.                                                                                                                  № 

 

Про  дозвіл на розроблення проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок в селах

Токмацької міської територіальної громади

 

Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122, 123, 134 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25, п. 34 ст. 26 п.  6-1 і 6-2  "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі розглянутих звернень громадян та наданих документів та графічних матеріалів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:  

        1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Червоногірка, вул. Покровська, район будинку 24, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,5000 га громадянину Кирчевському Володимиру Володимировичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Володимирська, гурт. 21, кімн. 71, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Червоногірка, вул. Покровська, район будинку 165, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,8500 га громадянину Сердюк Віталію Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Пушкіна, 36, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        3. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Червоногірка, вул. Покровська, район будинку 197, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,8500 га громадянину Скрипець Юрію Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Маяковського, 24, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        4. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Червоногірка, вул. Покровська, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,5000 га громадянину Івченку Михайлу Сергійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Василя Вишиваного, 20, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         5. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Червоногірка, вул. Покровська, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,5200 га громадянину Шкарупілу Віталію Анатолійовичу, який зареєстрований за адресою: м. Одеса, вул. Приморська, 26, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

          6. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Червоногірка, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянину Буркоту Олександру Петровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Червоногірка, вул. Покровська, 191, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         7. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Покровське, вул. Антипенка, за цільовим призначенням: для ведення городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га громадянці Міщенко Юлії Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Нове, вул. Центральна, 30, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

         8. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Покровське, вул. Антипенка, за цільовим призначенням: для ведення городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,4000 га громадянину Хільку Євгену Геннадійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Покровське, вул. Котляревського, 21, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

         9. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Покровське, вул. Антипенка, район будинку 16, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,4700  га громадянці Петровській Тетяні Борисівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Шевченка, буд.14, кв. 68, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         10. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Покровське, вул. Антипенка, район будинків 3-7, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,3000 га громадянину Бойку Василю Петровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Покровське, вул. Антипенка, 5, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         11. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Садове, вул. Сачка, район будинку 54, за цільовим призначенням: для ведення городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,2000 га громадянину Кременчутському Валентину Павловичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Садове, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

         12. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Садове, вул. Сачка, за цільовим призначенням: для ведення городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,2000 га громадянину Щербині Ігорю Олександровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Садове, вул. С. Сачка, 70, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         13. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Садове, вул. Сачка, 62\2 за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3500 га громадянину Дьяченку Віктору Григоровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Абрикосова, 35 з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         14. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Садове, вул. Шкільна, район будинку 4, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3000 га громадянину Тритяченку Миколі Георгійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Мєндєлєєва,48 з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        15. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Шевченкове, вул. Степова, район будинку 5, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,8500 га громадянці Черкуновій Ніні Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Ковальська, буд. 52, кв. 105 з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       16. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Заможне, вул. Миру, район будинку 52, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,0000 га громадянці Черкавській Ірині Володимирівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. 14 Вересня, 378 з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      17. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Заможне, вул. Миру, за цільовим призначенням: для ведення городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,8500 га громадянці Долока Олені Вікторівні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район,с. Заможне, вул. Миру, 74 з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

       18. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Заможне, вул. Миру, район будинку 17, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,5000 га громадянину Моселку Вячеславу Івановичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Заможне, вул. Миру, 17, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        19. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Новопрокопівка, вул. Вишнева, район будинку 13, за цільовим призначенням: для ведення городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,5000 га громадянину Минака Анатолію Володимировичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, с. Новопрокопівка, вул. Вишнева, 12, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

         20. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Новопрокопівка, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,0000 га громадянці Горбачовій Наталії Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район,  с. Новопрокопівка, вул. Нова, 90, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        21. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Лугівка, вул. Лугова, район будинку 94, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1500 га громадянину Юрченку Андрію Юрійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, м. Токмак, вул. Перемоги, буд. 5а, кв. 37, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

         22. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Снігурівка, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,2000 га громадянину Опілат Володимиру Олексійовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Снігурівка, вул. Молодіжна, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        23. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Снігурівка, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,0000 га громадянину Ханас Василю Дмитровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Снігурівка, вул. Спортивна, 50, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        24. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Іванівка, вул.Українська, за цільовим призначенням: для ведення городництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,6000 га громадянину Красулі Юрію Петровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, с. Остриківка, вул. Жовтнева, 121, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

        25. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Скелювате, вул. Садова, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,0000 га громадянці Волковій Наталії Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Скелювате, вул. Центральна, 39а, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        26. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Скелювате, вул. Садова, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,0000 га громадянину Волкову Владиславу Костянтиновичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Скелювате, вул. Центральна, 39а, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       27. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Скелювате, вул. Центральна, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,8000 га громадянину Горульку Василю Юхимовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Скелювате, вул. Центральна, 107, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       28 . Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Скелювате, вул. Центральна, район будинку 39, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,4500 га громадянину Волкову Костянтину Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Скелювате, вул. Центральна, 39а, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

        29. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Очеретувате, вул. Степова, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 2,0000 га громадянці Князєвій Людмилі Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Очеретувате, вул. Ювілейна, 46, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

      30. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Скелювате, вул. Центральна, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 1,8000 га громадянину Санець Федору Федоровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Скелювате, вул. Центральна, 47, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

       31. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Новопрокопівка, за цільовим призначенням: для сінокосіння та випасання худоби (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 7,0000 га громадянину Закладному Віталію Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька область, Пологівський район, с. Новопрокопівка, вул. Вишнева, 42, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

        32. Попередити громадян про ризик фінансових втрат пов’язаних з оформленням права власності у разі не затвердження проекту землеустрою у випадках передбачених чинним законодавством.

        33. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати на погодження відповідно до чинного законодавства.

        34.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ