Друк

ПРО НАДАННЯ ДОЗВОЛУ НА ВИГОТОВЛЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ (ВІДНОВЛЕННЯ) МЕЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ В НАТУРІ (НА МІСЦЕВОСТІ) НА НЕРОЗПОДІЛЕНІ (НЕ ВИТРЕБУВАНІ) ЗЕМЕЛЬНІ ЧАСТКИ (ПАЇ)

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Одинадцята сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

 

квітня 2021 р.                                                                     №

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на нерозподілені (не витребувані) земельні частки (паї)                                                                                                            

 

            Керуючись ст.ст. 12, 81, 93, 123 Земельного кодексу України, ст. ст. 13, 14-1 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі», ст. 26 п.  6-1 і 6-2  "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 25,55 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», розглянувши заяву  громадянина Горбачова Артура Павловича. та наданих копії документів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

              1. Надати громадянину Горбачову Артуру Павловичу (ідентифікаційний номер 2911717436)  дозвіл на розробити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) єдиним масивом на не розподіленні (не витребуванні) земельні частки (паї) із земель колективної власності колишнього КСП «Чистопілля» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, орієнтовною площею 1,2000 га, що знаходяться (район земельної ділянки кадастровий номер 2325282400:15:002:0161)  за межами населеного пункту села Чистопілля, Токмацької міської територіальної громади, з метою подальшої передачі у користування на умовах оренди.

            2. Технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок (нерозподілених (не витребуваних) земельних часток (паїв)   в натурі (на місцевості) в оренду  подати для розгляду та затвердження у встановленому законом порядку.

           3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, агропромислового розвитку, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                                                         Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ