Друк

ПРО ЗДІЙСНЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ М. ТОКМАК У 2019 РОЦІ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА 

                          сессія      сьомого       скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

           грудня 2019 року                                                                             №       

  

 

Про здійснення державної

регуляторної політики органами

місцевого самоврядування

м. Токмак у 2019 році

 

 

Згідно з п. 9 ст. 26 та ст. 25 Закону „Про місцеве самоврядування в Україні”, регламентом роботи Токмацької міської ради, ст. 38 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, ст. 71 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області

Токмацька міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Затвердити звіт про здійснення державної регуляторної політики Токмацькою міською радою та її виконавчим комітетом (додається).

 

  1. Оприлюднити звіт шляхом його розміщення на сайті Токмацької міської ради та у Центральній бібліотеці.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                      Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ

 

 

 

 

Затверджено

рішенням міської ради

від   .12.2019р. №

 

Звіт

про здійснення державної регуляторної політики

Токмацькою міською радою та її виконавчим комітетом.

 

Відповідно до вимог статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" 22 листопада 2018р. Токмацькою міською радою (рішення № 11) і 29 листопада 2018року виконавчим комітетом Токмацької міської ради (рішення № 209) були затверджені плани діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік. У десятиденний строк плани оприлюднені.

Затверджені плани протягом року доповнювалися і змінювалися Токмацькою міською радою три рази та виконкомом два рази .

Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" протягом 2019 року Токмацькою міською радою прийнято п’ять регуляторних актів  та затверджено шість звітів про повторне відстеження та  два звіти про періодичне відстеження регуляторних актів. На виконання вимог статті 34 ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» всі проекти регуляторних актів Токмацької міської ради направлялися на погодження до Департаменту державної регуляторної політики  Державної регуляторної служби України для розгляду та надання висновків.

 Виконавчим комітетом Токмацької міської ради протягом 2019 року прийнято чотири регуляторних акти та затверджено один звіт про повторне та два звіти про періодичне  відстеження регуляторних актів.

Вагомим внеском по впровадженню Закону України „Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності” є можливість для громади реально побачити, як буде діяти той чи інший регуляторний акт і, головне, - наскільки правильним було їх прийняття.

Згідно Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", кожен проект мав аналіз регуляторного впливу, показники базового відстеження. З метою ознайомлення суб'єктів господарювання міста з регуляторними актами кожне рішення було оприлюднено на сайті Токмацького міської ради і один примірник рішень з усіма додатками надавався в Центральну бібліотеку міста.

 

 

Міський голова                                                                                      Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ

 

 

 

Вкладення:
Скачати цей файл (резевний 11.doc)резевний 11.doc[ ]33 Кб