Друк

Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) приватному багатопрофільному підприємству «ВЛАС»

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

_____________  сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

24 жовтня 2019 р.                                           №____

 

Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) приватному  багатопрофільному підприємству «ВЛАС»

 

                       

Керуючись ст.ст. 12, 83, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, на підставі розглянутого клопотання приватного багатопрофільного підприємства «ВЛАС» про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка надана в постійне користування приватному багатопрофільному підприємству «ВЛАС» відповідно до державного акта на право постійного користування землею Серія ЗП № 000106, зареєстрованого 18.12.1996 року за № 34 та копії доданих документів, Токмацька міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

   1. Надати згоду приватному багатопрофільному підприємству «ВЛАС» (код ЄДРПОУ 13619847, юридична адреса: м. Токмак, вул. Володимирська, 35Б/69) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,8773 га, яка розташована за адресою: Запорізька обл., м. Токмак, вул. Нагорна, призначеної для обслуговування промислового ринку, яка перебуває в постійному користуванні  згідно державного акта на право постійного користування землею Серія ЗП № 000106 від 18.12.1996 року.

            2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                            Ігор КОТЕЛЕВСЬКИЙ