Друк

ПРО ДОЗВІЛ НА РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТУ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ЮРИДИЧНІЙ ОСОБІ

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

_______________  сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

26 вересня 2019 р.                                                             №____

 

Про  дозвіл на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки юридичній особі

 

Керуючись ст. ст. 12, 83, 116, 122, 123, ч.2 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, на підставі розглянутих клопотань ТОВ «ТОКМАЦЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ», наданих документів та матеріалів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення), для розміщення комплексу сонячної електростанції, орієнтовною площею 1,7000 га по вул. Гоголя, 207, товариству з обмеженою відповідальністю «ТОКМАЦЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» (код ЄДРПОУ 42105275), юридична адреса: м. Запоріжжя, вул. Космічна, 81/1, з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

            2. У зв’язку з прийняттям пункту 1 даного рішення, вважати таким, що втратив чинність пункт 2 рішення Токмацької міської ради № 13 від 19.04.2012 року «Про надання дозволів на розроблення проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним особам».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.   

 

Міський голова                                                                                          І.КОТЕЛЕВСЬКИЙ