Друк

ПРО ДОЗВІЛ НА РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

УКРАЇНА

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

_______________ сесія сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

29 серпня 2019 р.                                                                                                                №____

 

Про  дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

Керуючись ст.ст. 12, 83, 116, 118, 121, 122, 123,  ч. ч.  2, 3 ст. 134  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», ст. 25, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 106 Статуту територіальної громади міста Токмак Запорізької області, на підставі розглянутих клопотань, а саме громадянина Баздирєва О.В. від 08.02.2019 року, громадянки Баздирєвої І.Є. від 08.02.2019 року, громадянки Марченко Т.О. від 07.02.2019 року, громадянина Марченка В.М. від 08.02.2019 року, громадянина Калантай М.М. від 26.07.2019 року, громадянина Морозкіна В.В. від 29.07.2019 року, громадянина Одинець В.В. від 02.08.2019 року, громадянина Бойко В.П. від 02.08.2019 року, наданих документів та графічних матеріалів, Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:  

            1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1200 га по вул. Миру (район будинку № 117), громадянину Баздирєву Олександру Васильовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Гоголя, 128/22, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1200 га по вул. Миру (район будинку № 117), громадянці Баздирєвій Ірині Євгеніївні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Гоголя, 128/22, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            3. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1200 га по вул. Миру (район будинку № 117), громадянці Марченко Тетяні Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: м. Токмак, вул. Ковальська, 44/73, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            4. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1200 га по вул. Миру (район будинку № 117), громадянину Марченко Віталію Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Ковальська, 44/73, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            5. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,1200 га по вул. Паркова (район каналізаційної насосної станції), громадянину Калантай Миколі Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Володимирська, 35б/103, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            6. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,3500 га по вул. Паркова (район каналізаційної насосної станції), громадянину Морозкіну Валентину Володимировичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Василя Вишиваного, 340, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            7. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,0715 га по вул. Богдана Хмельницького, 28, громадянину Одинець Віктору Володимировичу, який зареєстрований за адресою: м. Токмак, вул. Богдана Хмельницького, 28, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            8. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовною площею 0,0715 га по вул. Богдана Хмельницького, 28, громадянину Бойко Василю Петровичу, який зареєстрований за адресою: Запорізька обл., Токмацький р-н, с. Покровське, вул. Антипенка, 5, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність.

            9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології.   

 

             

Міський голова                                                                                                        І. КОТЕЛЕВСЬКИЙ