Друк

Про затвердження звіту про хід реалізації місцевих програм за 1 півріччя 2017 року, що прийняті в бюджеті міста Токмака

            УКРАЇНА

                                ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

 

                                                          сесія                                                   скликання     

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Р І Ш Е Н Н Я

 

_______________________                                                                                           __________________            

 

 

Про затвердження звіту про хід реалізації

місцевих програм за 1 півріччя

2017 року, що прийняті

в бюджеті міста Токмака

 

         Керуючись ст. 25, п. 22 ч.1, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, рішенням виконавчого комітету Токмацької міської ради від 22.11.2007 р. № 288 «Про порядок розроблення, затвердження та фінансування місцевих програм і звітності про їх виконання», Токмацька міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

         1. Затвердити звіт про хід реалізації за 1 півріччя 2017 року місцевих Програм, що прийняті в бюджеті міста Токмака на 2017 р. (додається).

 

          2. Звернути увагу головних розпорядників коштів та виконавців програм на вчасне і якісне виконання завдань прийнятих програм.

        

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів.

 

 

Міський голова                                                                 І.В. Котелевський

 

Проект   внесено :

Фінансовим управлінням  міської ради        

Начальник  управління                                                          О.М.Тищенко    

 

Начальник 

юридичного відділу  виконавчого                                        Т. Р. Левченко

комітету міської ради

    

 

 

 

Затверджено

рішення Токмацької міської  ради

                                                                                           від                 2017р. №

 

                                                               Звіт

                                     про хід реалізації у 2017 році місцевих Програм

                                     що прийняті в бюджеті міста Токмака на 2017 р.

 

 

         Рішенням Токмацької міської ради від 23 березня 2017р. № 10 „Про затвердження Програм на 2017рік” прийнято 35 програм, які заплановані до фінансування у 2017 році з місцевого бюджету.

Місцеві програми за рахунок загального фонду профінансовані на суму 3191,6тис. грн., з них видатки на благоустрій міста склали 863,5 тис. грн.; на реконструкції, ремонт та утримання доріг – 673,8 тис.грн.; на програми по соціального захисту найбільш вразливих верств населення на матеріальну допомогу–118,9 тис. грн.; для надання соціальних послуг – 76,4 тис.грн.; на соціальний захист окремих категорій громадян для наданні інших пільг – 281,3 тис.грн.; на підтримку діяльності громадських організацій ветеранів війни та праці – 36,4 тис. грн.; на програму по організації оплачувальних громадських робіт в м. Токмак – 117,1 тис.грн.; на оздоровлення та відпочинок дітей – 14,2 тис.грн.; на фінансування діяльності органів самоорганізації населення – 27,8 тис.грн.;  на удосконалення системи допомоги хворим нефрологічного профілю – 80,3 тис.грн.; на програму протидії захворюванню на туберкульоз – 33,9 тис.грн.; на розвиток освіти – 469,1 тис.грн.(харчування – 454,8 тис.грн., підвіз дітей до пункту ЗНО – 5,2 тис.грн., придбання м’ясорубки ЗОШ№1- 2,6 тис.грн., придбання буд.матеріалів для поточного ремонту павільйону – 6,5 тис.грн.); на розвиток культури – 74,7 тис.грн.(комплексне обслуговування фонтану, придбання хім.засобів – 58,8 тис.грн., поточний ремонт каналізаційної системи дитячої бібліотеки – 10,0 тис.грн., придбання манекенів для краєзнавчого музею -2,0 тис.грн., придбання  сантехніки для дитячої художньої школи 1,9 тис.грн., транспорті послуги для прийняття участі дітей ДМШ в танцювальному конкурсі - 2,0 тис.грн.); на розвиток фізичної культури і спорту – 98,0 тис.грн.(проведення навчально-тренувальних зборів,змагань  - 72,0 тис.грн., транспортні послуги -24,0 тис.грн.) ; на  «Молодь Токмаччини» 23,3 тис. грн.; на реформування та розвиток ЖКГ м.Токмака – 18,2 тис.грн.; на оплату членських внесків Асоціації міст України та громад – 4,8 тис.грн.; на програму по відзначенню державних професійних свят та ювілейних дат у м. Токмак –3,4 тис. грн.; на програму з реалізації Конвенції ООН про права дитини – 3,0 тис.грн.; на проведення командно-штабних навчань з територіальної оборони – 25,9 тис.грн.; для забезпечення житлом учасників АТО та громадян вимушено переселених із зони АТО в м.Токмак – 24,4 тис.грн.; поліпшення стану будівель соціальної сфери м.Токмак – 45,0 тис.грн.; на проведення технічної інвентаризації об’єктів  нерухомого майна відділу освіти -  33,5 тис.грн.; на проведення технічної інвентаризації та реєстрації права власності на нерухоме майно територіальної громади  - 1,2 тис.грн.; на розроблення проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у м.Токмак – 3,5 тис.грн.

         Надані субвенції державному бюджету на виконання міських програм  «Матеріально-технічного забезпечення підрозділу Токмацького міськрайонного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області на 2017 рік» на суму 20,0 тис.грн.; «Забезпечення громадської безпеки і профілактики злочинності у м.Токмак, розвитку матеріально-технічної бази Токмацького відділення поліції ПВП ГУПН   у Запорізькій області на 2017 рік» - 20,0 тис.грн.

 

         По спеціальному фондуна реалізацію міських програм  профінансовані  видатки всього  у сумі  - 1051,1 тис. грн. ( передача коштів із загального фонду до бюджету розвитку – 995,8 тис.грн.) .

На капітальний ремонт м’якої покрівлі житлового будинку ОСББ «Вежа Добробуту»   спрямовано – 22,0 тис.грн.,  ОСББ «Мрія-87» - 17,0 тис.грн.

        На оплату експертизи проектно-кошторисної документації   реконструкції частини нежитлової будівлі під житло для забезпечення житлом громадян вимушено переселених із зони  АТО в м. Токмак  спрямовано 10,7 тис.грн. та  реконструкції  будівлі ЗОШ № 5 – 8,2 тис.грн.

По установам освіти спрямовано всього 17,7 тис. грн., з них  на  придбання пральної машини по ДНЗ «Калинка» 8,4 тис.грн.; на придбання  холодильнику  по ЗОШ № 1 – 9,3 тис.грн.

По установам культури спрямовано всього 16,0 тис. грн.., з них на придбання ноутбуку по централізованій бібліотечній системі – 8,0 тис.грн.; на придбання   системного блоку для  дитячої музичної школи – 8,0 тис.грн.

По спортивним спорудам спрямовано 18,0 тис.грн. на придбання електронного табло для залу вільної боротьби Палацу спорту .

По центральній районній лікарні за рахунок залишку коштів медичної субвенції, що склався станом на 01.01.2017р. спрямовано 53,3 тис.грн. на проведення капітального ремонту ліфтів хірургічного корпусу. 

 Для поповнення статутного фонду по КП «Токмактеплоенергія» Токмацької міської ради на погашення кредиторської заборгованості  по договору-лізингу на придбання основних засобів направлено – 841,8 тис.грн.

Для поповнення статутного фонду по КП «Управляюча компанія «Контакт» Токмацької міської ради на придбання посадкових майданчиків для пасажирів міського громадського транспорту з встановленням навісу або павільйону  направлено – 30,0 тис.грн.

На виконання програми «Охорона довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки  м.Токмак» спрямовано –36,4 тис.грн., з них на проведення заходів до Дня довкілля, за вивіз побутових відходів - 4,7 тис.грн.;  за рахунок коштів «Іншої субвенції» направлено на проведення експертизи та розробку проекто-кошторисної документації по реконструкції контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів - 31,7 тис.грн. 

 На проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок по вулицях Василя Вишиваного,558, К.Лібкнехта,103, Ломоносова,23 та  Ковальська 45-Б направлено 10,0 тис.грн.

 

 

Начальник фінансового управління

Токмацької міськради                                                              О.М.Тищенко