Друк

Про затвердження Cтатуту Токмацької дитячо-юнацької спортивної школи Токмацької міської ради Запорізької області в новій редакції

   УКРАЇНА

          ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

 

                      ______________ сесія сьомого скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

_______________________                                                                __________________          

 

Про затвердження Cтатуту Токмацької дитячо-юнацької

спортивної школи Токмацької міської ради

Запорізької області в новій редакції

 

Керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в зв’язку зміною поштової адреси, з метою приведення статутів навчальних закладів у відповідність чинному законодавству Токмацька міська рада

 

ВИРIШИЛА:

 

 

1. Затвердити Cтатут Токмацької дитячо-юнацької спортивної школи Токмацької міської ради Запорізької області в новій редакції (додається).

2. Директору вищезазначеного закладу забезпечити проведення державної реєстрації статуту у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення Токмацької міської ради від 13.01.2005 року № 8 «Про зміну назви Дитячо-юнацької спортивної школи Токмацької міської ради та затвердження Cтатуту навчального закладу у новій редакції».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, реформ, захисту прав громадян та з питань реалізації державної регуляторної політики.

 

 

Міський голова                                                                            І.В. Котелевський

Вкладення:
Скачати цей файл (Додаток_до_рiш._ДЮСШ.doc)Додаток_до_рiш._ДЮСШ.doc[ ]124 Кб