Друк

персональний склад

 

Секретар міської ради

  

Загуменний Віктор Андрійович                                     

  

Постійна комісія міської ради з питань

 

депутатської діяльності, регламенту, законності, реформ, захисту прав громадян

 

та з питань реалізації державної регуляторної політики

 

 

1. Чорна Тетяна Владиславівна                      

 

2.Єременко Володимир Валерійович                

 

3. Пристайко Василь Олексійович                              

 

4. Пугач Максим Сергійович                             

 

5. Халамівський Віктор Йосипович                     

 

 

Постійна комісія міської ради з питань

 

економічного розвитку, бюджету та фінансів

 

 

1. Тимошенко Світлана Вікторівна                 

 

2. Баглай Олександр Миколайович                    

 

3. Корнієнко Андрій Іванович                              

 

4. Пінчук Ігор Володимирович                             

 

5. Гончаров Володимир Сергійович                    

 

6. Будовська Людмила Андріївна                       

 

7. Катречко Сергій Дмитрович                            

 

8. Петренко Катерина Миколаївна                           

 

9.Провандовська Віта Леонідівна                    

  

Постійна комісія міської ради з питань

 

комунальної власності, землекористування, архітектури, будівництва та екології;

 

 

 

1. Кюрджиєв Ігор Харалампійович                   

 

2. Портний Микола Іванович                             

 

3. Яйло Дмитро Анатолійович                              

 

4. Компанієць Оксана Петрівна               

 

5. Писаренко Олександр Григорович                 

 

6. Лукаш Вадим Олександрович                      

 

7. Бойко Євген Юрійович                                      

  

Постійна комісія міської ради

 

з гуманітарних питань, соціальної політики та охорони здоров’я;

 

 

1. Зальотіна Тетяна Василівна                          

 

2.Хомічук Олександр Іванович                         

 

3. Бобринок Вікторія Анатоліївна                        

 

4. Сіденко Віталій Іванович                               

 

5. Коржик Тетяна Анатоліївна                           

 

6. Плаксіна Олена В’ячеславівна                      

 

Постійна комісія міської ради з питань

 

життєзабезпечення міста

 

 

1. Ганус Володимир Миколайович                 

 

2.Павленко Євген Олександрович                              

 

3. Конопський Віталій Філімонович                   

 

4. Матвієнко Олег Олексійович                            

 

5. Харлов Володимир Володимирович             

 

6. Новіков Володимир Васильович