Інформація про існуючі проекти, стан їхньої реалізації

Друк

Успішна співпраця з УФСІ (Український фонд соціальних інвестицій) - продовжується.

Завдяки реалізації проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку KfW місто Токмак готується до відкриття першого в місті соціального житла для внутрішнього переміщених осіб. Орієнтовно влітку цього року тимчасовим житлом для переселенців на території нашої громади стануть 18 відремонтованих квартир.

На теперішній час подовжено взаємодію з Українським фондом соціальних інвестицій і вже отримано позитивну офіційну відповідь про участь у новому проекті – «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VІ ».

З 160 проектів по всій Україні, які були подані на участь у конкурсі, до фіналістів потрапило і наше місто, що надало змогу  залучити 200 тисяч євро на майбутні заходи з енергоефективності у ЗОШ № 1 та 450 тисяч євро на створення житла для внутрішньо переміщених осіб по вулиці Центральній, 55 К (ІІ під’їзд).

Таким чином, у 2019 році почнуться роботи щодо проектування та підбору підрядчиків, а в 2020 буде безпосередньо розпочато ремонтні роботи в ЗОШ № 1 та ІІ під’їзді по вулиці Центральній 55К.

В підтвердження щодо подальшої співпраці у 2019-2020р.р. головами Партнерів з впровадження  субпроектів отримані відповідні листи (копії листів додаються).

 

Вкладення:
Скачати цей файл (ЖИТЛО ІІ підїзд.jpg)ЖИТЛО ІІ підїзд.jpg[ ]249 Кб
Скачати цей файл (ЗОШ №1.jpg)ЗОШ №1.jpg[ ]270 Кб
Друк

ПІДПИСАНО ДОГОВОРИ НА ВИКОНАННЯ РОБІТ З РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ШКОЛИ № 5 В РАМКАХ ПРОЕКТУ УФСІ

30 травня поточного року в будівлі Токмацької міської ради в рамках проекту 6Українського фонду соціальних інвестицій «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури  УФСІ V», який фінансується урядом Німеччини, відбулося підписання договорів на виконання будівельних робіт по об’єктам реконструкції житла для вимушено переселених осіб міста Токмак та реконструкції будівлі загальноосвітньої школи № 5. Участь у підписанні договорів взяв міський голова Ігор Котелевський, голови Агенцій по впровадженню проектів Ігор Нікітенков та Владислав Мікша, керівники підрядників-переможців тендерів, спеціалісти технічного та авторського нагляду та консультант УФСІ Тетяна Бовт.

Згідно умов договорів будівельно-ремонтні роботи на об’єктах розпочнуться найближчим часом. 

Друк

Консультантами УФСІ проведено передтендерну конференцію

4 травня поточного року в малому залі засідань Токмацької міської ради відбулася передтендерна конференція по об’єктам, які реалізуються за рахунок коштів Українського фонду соціальних інвестицій. Консультанти фонду Тетяна Бовт та Юрій Телепенко розповіли членам Агенцій по впровадженню мікропроектів та присутнім зацікавленим представникам підрядних організацій про процедуру проведення тендерів та вимоги до учасників тендерів. Всім бажаючим представникам підрядних організацій надані копії тендерної документації.

До складу Агенції по впровадженню мікропроекту «Створення житлових умов для ВПО в м.Токмак, Запорізька область (соціальне житло – квартири)/KfW» входять Ігор Нікітенков, Ігор Шило, Юлія Федотова, Вікторія Григоренко та Олена Борисюк.

До складу Агенції по впровадженню мікропроекту «Покращення умов надання послуг шкільної освіти для громади м.Токмака. Першочергові заходи по капітальному ремонту та енергоефективності ЗОШ І-ІІІст. №5, навчання громади. Токмацький район, Запорізька область/KFW» входять Владислав Мікша, Тетяна Чорна та  Галина Мізіна.

Друк

ПЕРЕРОЗПОДІЛ ЕКОЛОГІЧНИХ ІНВЕСТИЦІЙ

Відділом інвестицій управління комунального господарства виконавчого комітету міської ради у лютому місяці поточного до Міністерства екології та природних ресурсів України був надісланий пакет документів для отримання коштів цільових екологічних (зелених) інвестицій для реалізації проекту «Капітальний ремонт зовнішнього освітлення з встановленням LED світильників м. Токмак, Запорізької області». У квітні місяці після виправлення зауважень, отриманих від Мінприроди України, була повторно направлена заявка по даному проекту.

Згідно інформації, розміщеної на офіційному сайті Міністерства екології та природних ресурсів України, Уряд доручив Міністру Мінприроди України Остапу Семераку провести переговори з японськими приватними компаніями щодо можливості спрямування залишку коштів, отриманих у рамках Кіотського протоколу, які попередньо планувалося направити на реалізацію проектів із заміни освітленням з використання LED-технологій, на реалізацію проекту із заміни існуючих патрульних автомобілів на автомобілі з гібридною силовою установкою.

 

З оригіналом тексту можна ознайомитися за посиланням: http://www.menr.gov.ua/press-center/news/123-news1/4955-ministr-ekolohii-ta-pryrodnykh-resursiv-ukrainy-ostap-semerak-zaproponuvav-uriadu-opratsiuvaty-mekhanizm-vykorystannia-zalyshku-kiotskykh-koshtiv