Конкурси

Друк

Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування

У К Р А Ї Н А

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

29 листопада 2018                                                                               №  217

 

Про організацію та проведення 

конкурсу з перевезення пасажирів

на автобусному маршруті

загального користування

 

Керуючись ст.40 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ЗУ «Про автомобільний транспорт», на підставі постанови Кабінету Міністрів України  від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами та доповненнями), виконавчий комітет  Токмацької  міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Порядок організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (додаток 1).

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Токмацької  міської ради від 28.11.2013 № 287 «Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Токмаку».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Мамчак Н.В.

  

Міський голова                                                                          І. КОТЕЛЕВСЬКИЙ

 

Друк

Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», на підставі постанови Кабінету Міністрів України  від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами та доповненнями), виконавчий комітет  Токмацької  міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Порядок організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (додаток 1).

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Токмацької  міської ради від 28.11.2013 № 287 «Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Токмаку».

 

Міський голова                                                                          І.В.КОТЕЛЕВСЬКИЙ

 

 

Друк

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПРАВО ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА АВТОБУСНОМУ МАРШРУТІ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ В МІСТІ ТОКМАК

             Виконавчий комітет Токмацької міської ради  ( далі – Організатор) оголошує конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Токмаку (далі – конкурси)

             Конкурси проводяться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.97 № 176, зі змінами та доповненнями, Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12..2008 № 1081. зі змінами та доповненнями , рішенням виконавчого комітету Токмацької міської ради від 23.02.2017 №   40  «Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування в м.Токмаку

      Перелік об’єктів конкурсу із зазначенням основних характеристик:       

Конкурс № 1

Маршрут № 1        «АС- Залізничний вокзал»

Клас транспортних засобів: I .II .III

Кількість транспортних засобів : 2 +1 резервний

Розклад руху (час відправлення від АС)  :

 звичайний режим руху – 10.00, 17.25

режим маршрутного таксі – 5.45,6.45,8.00,12.55,14.10,16.10

Вихідні та святкові дні:

звичайний режим руху – 10.00

режим маршрутного таксі –6.45,8.00,12.55,14.10.

 

Конкурс № 2

Маршрут № 2        «АС- КШЗ»

Клас транспортних засобів: I .II .III

Кількість транспортних засобів : 3 +1 резервний

Розклад руху (час відправлення від АС)  :

 звичайний режим руху – 6.00,9.00,10.30,11.30,12.00,

режим маршрутного таксі – 6.20,6.50,7.10,7.45,8.20,10.00,11.00,14.30,15.00,15.30,16.30,17.10,18.10,18.50.

Вихідні та святкові дні:

звичайний режим руху – 9.00,10.30,12.00,

режим маршрутного таксі – 6.20,6.50,7.20,7.50,8.20,10.00,11.00,14.30,15.30,17.00,18.50.

Конкурс № 3

Маршрут № 2        «АС- Батьківщина»

Клас транспортних засобів: I .II .III

Кількість транспортних засобів : 2 +1 резервний

Розклад руху (час відправлення від АС)  :

 звичайний режим руху –5.40,12.00,

режим маршрутного таксі – 6.40,7.40,10.00, 14.00,17.10

 Вихідні та святкові дні:

звичайний режим руху – 14.00,

режим маршрутного таксі – 6.00,7.40,11.00

             Умови конкурсу.

 1. Перевезення пасажирів на маршрутах міста Токмак може здійснюватись у "звичайному" режимі руху, як основний вид перевезень, режимі “маршрутного таксі” , як додатковий вид перевезень.  

1.2. Автобуси  , які плануються використовувати на маршрутах міста, повинні мати категорію М3, М2, клас  I,II,III

  1.3. Регулярність руху автобусів в режимі маршрутного таксі на міських маршрутах повинна складати – 95%, автобусів в звичайному режимі руху – 98%

             1.4.Перевізники-претенденти  можуть укладати угоди на здійснення  диспетчерського  контролю за роботою транспортних засобів  на маршрутах, з організацією, яка на законних підставах має повноваження виконувати  цю послугу.

             1.5 Заробітна плата водіїв не повинна бути меншою від встановленої законодавством розміру мінімальної заробітної плати.  

             1.6. Перевезення пасажирів пільгових категорій , яка визначається законодавством України здійснюється  на автобусних маршрутах загального користування з компеснацією збитків з державного або місцевого  бюджетів.

                    1.7. Види та обсяги пільгових перевезень та порядок компенсації збитків, установлюються окремим договором з розпорядником бюджетних коштів – управлінням  соціального захисту населення, відповідно до обсягів планових призначень субвенції з державного або місцевого  бюджетів.

             1.8 Дітям до 7 років встановлюється безкоштовний проїзд без надання місць для сидіння.  Перевізники при наданні  конкурсних пропозицій можуть передбачити умови, що покращують перевезення пасажирів або встановлюють пільги для громадян.

            1.9 Як одна з переваг при визначенні переможця конкурсу може бути пропозиція перевізників претендентів щодо:

           1.9.1.Облаштування та прибирання автобусних зупинок, встановлення на зупинках трафаретів з розкладом руху автобусів, участь у проведенні соціально-важливих заходів міста.

           1.9.2. Обсягів перевезень пасажирів пільгових категорій, які претендент пропонує безкоштовно здійснювати за рахунок власної господарської діяльності, без компенсації збитків з державного або місцевого  бюджетів.

          1.9.3. Наявності у перевізника  резерву автобусів для заміни рухомого складу в разі виходу техніки з ладу .

          1.9.4. Для забезпечення безпеки перевезень пасажирів перевізник зобов’язаний мати власну або орендовану виробничу базу. У разі відсутності виробничої бази перевізник провадить заходи з забезпечення безпеки перевезень на договірних засадах з підприємствами (організаціями), котрі мають кваліфікованих фахівців для здійснення: регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів; контролю технічного стану транспортних засобів та медичного огляду водіїв перед виїздом на маршрут та після заїзду з маршруту; охорони транспортних засобів; документального контолю за режимом праці та відпочинку водіїв.  

          1.9.5. Наявність  не менш як одного транспортного засобу із обов’язковим  низьким рівнем підлоги, зовнішнім звуковим інформатором про номер і кінцеві зупинки маршруту, текстовою та звуковою системою в салоні для оголошення зупинок                                                  

           1.9.6. Претендентами можуть пропонуватись умови, що відрізняються від умов, визначених у документах на конкурс, але будуть більш вигідними для організатора перевезень.       

            2. Для участі у конкурсі на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування претендент особисто подає конкурсному комітетові такі документи:

2.1. нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);

2.2. перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті , із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості, VIN –коду транспортного засобу, державного номерного знаку, року випуску транспортного засобу;

2.3. копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

2.4. документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі;

2.5. копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

2.6. копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

2.7. письмову інформацію про наявність або відсутність транспортних засобів, що пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями або письмова інформація про їх відсутність;

2.8.копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу,  нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум отриманого з них податку (форма 1ДФ) за останні повні два квартали;

2.9 анкета відповідно до пункту 32 Порядку проведення конкурсу  з  перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування».

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

Конверт (пакет) з позначкою "N 1", який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

Конверт (пакет) з позначкою "N 2", який містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

Документи на конкурси подаються до виконавчого комітету Токмацької міської ради за адресою м.Токмак вул.Центральна  45 каб.№ 15. Відповідальна особа за прийом документів – начальник відділу  підприємництва та надання адміністративних послуг  – Сичова І.А.

 Режим роботи : з понеділка по  четвер – з 8.00 до 17.00, п’ятниця – з 8.00 до 16.00. Перерва на обід – з 12.00 до 13.00.

          Видача бланків заяв та анкет здійснюється за адресою: м.Токмак вул.. Центральна 45 кабінет № 15 з 8.00 до 17.00 (до 16.00 в п’ятницю) перерва з 12.00 до 13.00  щоденно крім вихідних

          Місце проведення конкурсів(засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників) : м.Токмак вул..Центральна  45. Початок конкурсів з 10.00 19.04.2017 року.

            Договір з переможцем конкурсу у разі відсутності у нього автобусів, що відповідають умовам конкурсу Організатор укладає на один рік.

           Для довідок з питань проведення конкурсів звертатись за телефоном 2-25-94  або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

            Плата за участь у конкурсі претенденту встановлюється у розмірі  630  грн.  за участь конкурсі, згідно з кошторисом.

            Кошти необхідно перераховувати на р/р 31512931700014 в ГУ ДКУ в Запорізькій області; МФО 813015, ОКПО 37942194.

            Одержувач:  місцевий бюджет міста Токмак.

            Код платежу: 50110000

            Призначення платежу: Оплата за участь в конкурсі на перевезення пасажирів.

            Термін подачі документів  до 12.00   04 квітня 2017  року, за адресою:

71701, м. Токмак, вул. Центральна , 45,  к.15.

Друк

Визначено переможців конкурсу на автоперевезення пасажирів

У четвер, 21 квітня, у малому залі виконкому Токмацької міської ради відбулося засідання конкурсного комітету на автоперевезення пасажирів, на якому визначили переможця. Конкурс було проведено, згідно всіх норм. Попередньо оголошення про його початок було розміщено на офіційному порталі ТМР та в газеті «Наше місто Токмак». Потім, під час засідання, розглянувши всі пропозиції комітетчиків та конкурсантів, шляхом голосування було визначено переможців.2

Отже, перевезення пасажирів здійснюватимуть:

- маршрут № 1 (кільцевий) «АС – Залізничний вокзал» – ПрАТ «Токмацьке автопідприємство 12308»;

- маршрут № 2 «АС – КШЗ» – ФОП Яковенко В.В.;

- маршрут № 3 «АС – Батьківщина» – ПрАТ «Токмацьке автопідприємство 12308».

Скарги та пропозиції щодо обслуговування приймаються за тел. 22594 (виконком Токмацької міської ради) 20072 (ПрАТ «Токмацьке автопідприємство 12308»)

З розкладом та схемою маршрутів можна ознайомитися, перейшовши за посиланням:

http://www.meriatokmak.gov.ua/index.php/gromadskij-transport/marshruti

Олена ПОВЕЩЕНКО

Друк

18.03.2016р. ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПРАВО ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА АВТОБУСНОМУ МАРШРУТІ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ В МІСТІ ТОКМАК

             Виконавчий комітет Токмацької міської ради  ( далі – Організатор) оголошує конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Токмаку (далі – конкурси)

             Конкурси проводяться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.97 № 176, зі змінами та доповненнями, Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12..2008 № 1081. зі змінами та доповненнями , рішенням виконавчого комітету Токмацької міської ради від 26.02.2016 №   48   «Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування в м.Токмаку

      Перелік об’єктів конкурсу із зазначенням основних характеристик:       

Конкурс № 1

Маршрут № 1        «АС- Залізничний вокзал»

Клас транспортних засобів: I .II .III

Кількість транспортних засобів : 2 +1 резервний

Розклад руху (час відправлення від АС)  :

 звичайний режим руху – 10.00, 17.25

режим маршрутного таксі – 6.00,7.00,8.00,12.55,14.10,16.10

Вихідні та святкові дні:

звичайний режим руху – 10.00

режим маршрутного таксі –7.00,8.00,12.55,14.10.

 

Конкурс № 2