План роботи

Друк

Звіт щодо діяльності Громадської ради при виконавчому комітеті Токмацької міської ради за 2017

 

Звіт по роботі Громадської ради при виконавчому комітеті

Токмацької міської ради за 2017

п/п

Проведена робота

Короткий опис

1

Проведено засідань Загальних зборів

4

3

Участь у засіданнях виконкому

9

5

Участь членів Громадської ради у складі робочих груп, комісій при виконкомі

1(робоча  группа з питань координації роботи по розробці проекту програми подолання депресивності території міста Токмака)

7

Участь членів Громадської ради у навчальних семінарах, тренінгах, акціях тощо

6 (Навчальні поїздки «Покращення бібліотечних послуг для місцевих громад» та «Розвиток Е-суспільства і участь громадськості в ньому»,семінар-майстерня «Децентралізація – діємо професійно», І Всеукраїнський форум молодих освітян, прес-конференція  з приводу старту проекту «Токмак-майстерня партисипації», робоча зустріч з приводу початку роботи над проектом програми подолання депресивності)

8

Розглянуто питань на засіданнях  загальних зборів

11

9

Участь у сесіях Токмацької міської ради

9

11.

Участь у роботі постійних депутатських комісій

 3

Затверджено на засіданні Загальних зборів  Громадської ради при виконавчому комітеті Токмацької міської ради № 4 від 11.12.2017

Голова Громадської ради

 при виконавчому комітеті

Токмацької міської ради                                           О.В. Чаговець

Друк

"Рік закінчується, а нові проекти - починаються"

В понеділок, 11 грудня, у малій залі виконкому пройшли звітно-виборчі збори Громадської ради при виконавчому комітеті Токмацької міської ради. На засіданні заслухали звіт про діяльність Громадської ради за 2017 та спланували роботу на І квартал 2018 року. Окрім звіту та плану роботи на черзі денній були і інші питання:в кооптація – ряди Громадської ради поповнилися представниками ОСББ «Меркурій-50» та ЖБК «Ювілейний»; громадської організації «Інститут громадського розвитку «Ортега-і-Гасет»; затвердження оновленого складу Громадської ради – тепер в її складі 14 осіб. На сьогоднішні збори запросили експерта з питань децентралізації Запорізького ВП "Центр розвитку місцевого самоврядування" Аскада Ашурбекова, який познайомив присутніх з ходом реформи децентралізації в Запорізькій області та в Україні в цілому. Дискусія вийшла цікавою, бо експерту є багато чого розказати, а в активних представників громади є багато запитань та власних думок з приводу реформи. Родзинкою засідання стала презентація проекту «Токмак – майстерня партисипації», який пілотував у нашому місті в листопаді 2017 і буде реалізовуватись у Токмаку протягом І і ІІ кварталів 2018 року. Проект "Токмак - майстерня партисипації" впроваджується громадською організацією "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет" у партнерстві з виконавчим комітетом Токмацької міської ради та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ). Тож, після обговорення даного проекту, вирішили в обов’язковому порядку залучити членів Громадської ради до участі у проекті «Токмак-майстерня партисипації».

Друк

Чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Токмацької міської ради.

  В понеділок, 12 грудня, у малій залі виконкому відбулось чергове, останнє у 2016 році засідання Загальних зборів Громадської ради. Головне питання  -затвердження річного звіту  щодо діяльності  Громадської  ради  у 2016.

      Не залишили  без уваги планування роботи Громадської  ради на І квартал  2017 року,  ознайомились з затвердженим   планом  діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів та звітів про відстеження регуляторних актів на 2017 рік, затвердили оновлений склад постійних комісій Громадської ради.

      Всі присутні погодились з думкою, що членам Громадської ради вдалось не бути учасниками «розборів польотів»,  які вирують у місті, не звертаючи уваги   на те, що окремі представники політичних партій намагались  протягнути на засідання Загальних зборів популістські питання в інтересах  піару своїх політсил.
    Громадська рада при виконавчому комітеті Токмацької міської ради  є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в місцевому самоврядуванні, здійснення громадського контролю в межах територіальної громади, налагодження ефективної взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації рішень органів місцевого самоврядування.