free joomla slider module
Друк

ЧЕРГОВА РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКА GIZ

bvТривають ремонтні роботи у дошкільному навчальному закладі «Метелик», що виконуються в рамках проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО» Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансуються Урядом Німеччини.

Станом на 01.09.2019 року вже зроблено більшу частину запланованих робіт, повністю замінено покрівлю та вікна, з’явилися нові антипожежні двері та багато іншого. Завдяки проекту вдалося вирішити тривалу проблему із відсутністю каналізації у дитячому садочку – заклад користувався послугами санбочки. Тепер прокладено відповідні комунікації і на одну проблемо стало менше. Крім цього буде замінено вентиляцію у кухонних приміщеннях. Окремо слід зазначити, що були створені додаткові кабінети: новий кабінет медичної сестри та туалетні кімнати на першому поверсі.

За традицією, огляд стану виконаних робіт відбувається кожного тижня за участі представників Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), організації із здійснення технічного нагляду, підрядної організації, співробітників дошкільного навчального закладу та керівництва міста в особі міського голови Ігоря Котелевського.

Під час робочої зустрічі були оговорені строки закінчення проведення ремонтних робіт у закладі, питання щодо подальшого благоустрою території та інші оперативні та нагальні моменти.

Крім запланованих обсягів робіт, проводяться й додаткові роботи, оскільки було виявлено багато проблемних точок вже під час початку ремонту, тож тривалість проекту дещо затягнулася. Завершення ж проекту у місті Токмаку  планується 30.09.2019 року.