free joomla slider module
Друк

ЗАПРОШУЄМО НА ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ПРОГРАМИ ООН ТА ЄС

dfdВ Україні подовжено дію Програми Організації Об’єднаних Націй з відновлення та розбудови миру на сході України, спрямованої на пом’якшення наслідків конфлікту. Дана Програма ООН сформульована у співпраці з Урядом України та з низкою партнерських установ ООН. Її розпочато в 2015 році. У 2019-2021 роках ПРООН за фінансової підтримки ЄС, уряду Польщі та уряду Японії планує надати гранти на запуск, оновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств на конкурентній основі в районах Донецької та Луганської областей, які контролюються урядом України, та в районах Донецької та Запорізької областей уздовж узбережжя Азовського моря.

Програма ООН запрошує місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на визначених Програмою територіях, взяти участь у конкурсі на здобуття грантової підтримки на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств.

На Запорізьку область передбачено гранти на загальну суму 660 тис. євро. Максимальна сума одного гранту – до 6500 євро в гривневому еквіваленті. Перший із трьох конкурсів буде оголошено 10 вересня 2019 року. Завершення прийому заявок 1 жовтня 2019 року.

У рамках цієї програми до міста Токмака завітають представники Програми ООН та ЄС з інформацією про оголошення конкурсу в рамках даної грантової програми.

Зустріч відбудеться 18 вересня 2019 року о 10.00 годині в малому залі виконавчого комітету Токмацької міської ради.

Запрошуємо усіх бажаючих розпочати або відновити власний бізнес відвідати захід.