free joomla slider module
Друк

МІСТО ТОКМАК – АКТИВНИЙ УЧАСНИК МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА З УРЯДОМ НІМЕЧЧИНИ

17 травня 2018 року у Києві відбулася міжнародна конференція «Діємо разом: партнерство та діалог». У заході, організованому Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини взяли участь понад 400 провідних політиків, дипломатів, представників міжнародних організацій, громадянського суспільства, бізнесменів та керівників міст.tg

Відкривав конференцію Перший Віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів, Парламентський статс-секретар Німеччини Марія Флаксбарт та регіональний директор GIZ Україна Сабіне Мюллер. Крім цього, на міжнародній конференції з вітальним словом виступила д-р Марія Флаксбарт, парламентський держсекретар Федерального міністерства економічного розвитку і співробітництва. Захід транслювався он-лайн у соціальних мережах та проходив у Мистецькому Арсеналі.

Під час конференції відбулися одразу дві важливі подіумні дискусії. Перша - «Створюємо майбутнє разом», в рамках якої свої доповіді зробили Геннадій Зубко, віце-прем’єр-міністр України, д-р Крістоф Байєр, заступник голови правління GIZ, д-р Пітер Вагнер, керівник координаційної групи ЄС з підтримки України, Наталія Микольська, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, торговий представник України (tbc).

 

Друга – «Ідеї про німецько-українське співробітництво», в рамках якої свої доповіді зробили Олександр Саєнко, міністр Кабінету міністрів України, Юрій Андрухович, письменник, проф. Ґеорг Мільбрадт, спеціальний уповноважений федерального уряду у справах побудови нової структури державного управління та децентралізації в Україні, Ребекка Хармс, депутат Європейського парламенту. Завершальне слово зробив доктор Ернст Райхель, посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні.

Місто Токмак, на цій урочистій та важливій конференції, представляв міський голова – Ігор Вікторович Котелевський, адже наше місто бере участь у багатьох проектах Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини.

Відносини між Україною та Німеччиною є багатоманітними та різносторонніми. Під час заходу «Діємо разом: партнерство та діалог» основною метою було обмінятися спільним досвідом та окреслити перспективи співпраці між Україною та Німеччиною. І дуже приємним є той факт, що місто Токмак долучене до цього діалогу.