Бланки документів

Друк

Дозвіл

 

                                                               

                   Д О З В І Л    №  ___

 «____» _____2017 р.                                                                                        м. Токмак

 

 на відключення від мереж централізованого опалення квартири№____(______________) за  адресою: м. Токмак, _вул. ___________________ (___________________)  

                      ХХХХХХХХХХХХХХХХ

Дозвіл надається на відключення від мереж централізованого опалення квартири та влаштування індивідуального (автономного) опалення квартири №_____(__________________) за адресою: м.Токмак, _вул. __________________ (______________) при виконанні наступних вимог:

 

  1. У власника квартири (службового приміщення), далі Ініціатор, відсутня заборгованість за комунальні послуги на місяць видачі дозволу, що підтверджується відповідними довідками.
  2. Ініціатор встановлення індивідуального опалення отримує в відповідних організаціях технічні умови на встановлення індивідуального опалення.
  3. Ініціатор замовляє проект на встановлення індивідуального опалення. Проектом повинно передбачатися:

            -  підключення мережі газопостачання або електроенергії до джерела виробництва тепла.

  1. Ініціатор замовляє в спеціалізованій організації розрахунок на опалення місць загального користування, або надає довідку з тепломережі про відсутність такої послуги.
  2. Ініціатор замовляє виконання робіт по обладнанню системи індивідуального опалення в відповідній спеціалізованій організації. Відключення приміщень від мереж централізованого опалення виконується експлуатуючою організацією, з дозволу власника житлового фонду.
  3. Після виконання робіт складається акт відповідної форми про виконання всього комплексу робіт про встановлення індивідуального опалення.
  4. Ініціатор заключає договір з КП «Токмак Теплоенергія» за опалення місць загального користування в разі їх наявності.
  5. Після виконання всіх зазначених вище умов Ініціатор надає до управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради відповідні документи, що підтверджують виконання цих умов.
  6. Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради надає Ініціатору довідку, яка є підставою для припинення нарахувань організацією, що надає послуги з централізованого опалення за послуги з централізованого теплопостачання.
  7. Встановлення індивідуального опалення в гуртожитках можливе за наявності технічних умов/

Дозвіл діє протягом поточного року з моменту його видачі, за умови відключення від мереж централізованого опалення до 01 вересня поточного року

 

 

Рішення Токмацької міської ради № 22 від 18 квітня 2016 року «Про затвердження Порядку надання  дозволу на відключення від мережі централізованого опалення».     

                                                                                                                                                                                                       

М.П.