Новини

Друк

«Ми у відповіді за тих кого приручили» Антуан де Сент-Екзюпері «Маленький принц»

На території міста під час здійснення контрольних обходів була покусана домашньою собакою, яку господарі не втримали за нашийник, контролер Токмацького міжрайонного району електричних мереж ПАТ «Запоріжжяобленерго». ПАТ «Запоріжжяобленерго» в особі Токмацького МРРЕМ звернулося до Токмацького відділення поліції Пологівського відділу поліції ГУ НП в Запорізькій області з заявою з вимогою притягнути до відповідальності власників даної собаки, яка нанесла травми працівнику ПАТ «Запоріжжяобленерго». На даний час проводиться перевірка зазначених фактів.

Друк

Оголошення

Управлінням комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради 16 липня поточного року оголошено відкриті торги на надання послуг по об’єкту «Послуги з утримання доріг комунальної власності (виправлення профілю дорожнього покриття з додаванням нового матеріалу) м. Токмак Запорізької області»

Перелік вулиць, на яких будуть проводитися роботи з виправлення профілю дорожнього покриття з додаванням нового матеріалу

№ з/п

Місце розташування об’єкта

Кількість, м2

1

Вул. Дружби (від вул. Мостова до початку)

2000

2

Вул. Дружби (від буд. № 333 до вул. Шелепаєва)

1000

3

Вул. Василя Вишиваного (від вул. Нагорна до вул. Лермонтова)

2000

4

Вул. Вокзальна

600

5

Вул. Привокзальна

600

6

Вул. 14 Вересня (від вул. 9 Січня до перехрестя вул. Вокзальна)

500

7

Вул. Степова (від вул. Мостова до автомобільної дороги Р-37)

2000

8

Вул. Карла Маркса (від вул. Прикордонна до вул. Мостова)

100

9

Вул. Армійська

20

10

Вул. Мостова (від вул. Карла Маркса до Комарівського мосту)

440

11

Вул. 9 Січня (від Комарівського моста до вул. Короленко)

350

12

Вул. Короленко

2195

 

Всього:

11805

Друк

ДО УВАГИ ВОДІЇВ ВЕЛИКОВАНТАЖНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

На виконання вимог Закону України «Про дорожній рух», Закону України «Про автомобільні дороги», Постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування», розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 01.06.2020 № 220 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг та вулиць на період підвищення температури повітря у 2020 році» та з метою збереження дорожнього покриття доріг під час підвищення температури повітря понад +28°С, з червня 2020 року в світлий час доби введено тимчасове обмеження на рух великовагових транспортних засобів загальною масою понад 24 тонни або навантаженням на вісь понад 7 тонн на автомобільних дорогах загального користування Запорізької області

Друк

За несвоєчасне викошування трави порушників штрафуватимуть

Нагадаємо, що відповідно до пункту 6.15. організація робіт по знищенню бур’янів «Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в місті Токмак», затверджених рішенням сесії Токмацької міської ради від 19.06.2014 № 2, територія населеного пункту повинна бути постійно вільна від бур’янів, які завдають шкоди здоров’ю людини і культурним рослинам.

У разі виявлення фактів порушення правил благоустрою балансоутримувачів притягуватимуть до відповідальності згідно ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Стаття передбачає накладання штрафу на громадян від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн) та на посадових осіб, суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн).

Друк

Розквіт стихійних звалищ

Стихійні сміттєзвалища є одними із основних джерел забруднення навколишнього середовища.  Таких несанкціонованих смітників у місті Токмак виявлено у кількості 28 шт. Тонни сміття викидаються на узбіччя доріг, полях, пустошах та в місцях зруйнованих і занедбаних будівель.

Окрім неестетичності, ці гори сміття забруднюють довкілля та негативно впливають на людське здоров’я, адже вони, на відміну від полігону, не є спеціально обладнаними, відтак продукти гниття і розпаду сміття потрапляють у ґрунт та воду. Температура гниття подекуди настільки висока, що часто легко призводить до займання сміття та викидів у повітря шкідливих речовин.

Крім того, несанкціоновані звалища сміття є середовищем для розмноження комах та гризунів, які є збудниками та переносниками різних інфекційних захворювань.

Викидання сміття у місцях, спеціально не пристосованих для цієї мети, тягне за собою відповідальність, встановлену законом. Так, у ст. 42 ЗУ “Про відходи” зазначено, що особи, винні в порушенні законодавства про відходи, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільну чи кримінальну відповідальність за порушення встановленого порядку поводження з відходами, що призвело або може призвести до забруднення навколишнього природного середовища, прямого чи опосередкованого шкідливого впливу на здоров’я людини та економічних збитків.

Якщо ж несанкціоноване розміщення відходів призвело до забруднення землі, то особа, винна у вчиненні таких дій, підлягає адміністративній відповідальності за ст. 52 КУпАП, що тягне за собою накладення штрафу на громадян від 20до80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

               Шановні токмачани, будьте відповідальними! У кожного господаря має бути договір на вивезення твердого побутового сміття з комунальним підприємством. Завдяки цьому ми зробимо наше місто чистішим та ошатнішим!