Новини

Друк

Керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності, мешканцям м. Токмак

Згідно Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в місті Токмак, затверджених рішенням Токмацької міської ради № 2 від 19.04.2014р., розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 09.09.2020 № 396 «Про проведення заходів з озеленення та благоустрою населених пунктів області у 2020 році», розпорядження міського голови Токмацької міської ради від 22.09.2020 № 332-р «Про проведення заходів з озеленення та благоустрою території м. Токмак в рамках акції «День довкілля» у 2020 році та з метою приведення у належний стан міських територій, парків, скверів, територій підприємств, установ, організацій, приватних садиб виконавчий комітет Токмацької міської ради звертається з проханням - до 03 жовтня 2020 року реалізувати акцію «День довкілля».

У рамках заходів забезпечити упорядкування своєї прилеглої та закріпленої  території, з обов'язковим дотриманням положень постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 (зі змінами) «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

 

Виконавчий комітет Токмацької міської ради          

Друк

ПРО ПЕРЕКРИТТЯ ДОРОГИ

Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради повідомляє про наступне:

по вулиці Гоголя від будинку № 36 до майдану Визволення планується розпочати ремонтні роботи дорожнього покриття в рамках заходу «Реконструкція споруд для збирання вод поверхневого стоку вулиці Гоголя (від буд. № 36 до майдану Визволення) міста Токмак Запорізької області».

В період з 01 жовтня по 01 листопада поточного року рух транспорту у вище вказаному районі буде частково перекрито.

Вибачте за незручності та дякуємо за розуміння.

Друк

Про перекриття дороги

Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради повідомляє про наступне:

На вулиці Ковальська в районі житлового будинку№62 розпочаті ремонтні роботи з улаштування тимчасового дорожнього покриття в рамках проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Ковальська (в районі житлового будинку №62) міста Токмак Запорізької області». В період з 10 серпня по 30 вересня поточного року рух транспорту у вищевказаному районі буде перекрито.

Дякуємо за розуміння.

Друк

«Ми у відповіді за тих кого приручили» Антуан де Сент-Екзюпері «Маленький принц»

На території міста під час здійснення контрольних обходів була покусана домашньою собакою, яку господарі не втримали за нашийник, контролер Токмацького міжрайонного району електричних мереж ПАТ «Запоріжжяобленерго». ПАТ «Запоріжжяобленерго» в особі Токмацького МРРЕМ звернулося до Токмацького відділення поліції Пологівського відділу поліції ГУ НП в Запорізькій області з заявою з вимогою притягнути до відповідальності власників даної собаки, яка нанесла травми працівнику ПАТ «Запоріжжяобленерго». На даний час проводиться перевірка зазначених фактів.

Друк

Оголошення

Управлінням комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради 16 липня поточного року оголошено відкриті торги на надання послуг по об’єкту «Послуги з утримання доріг комунальної власності (виправлення профілю дорожнього покриття з додаванням нового матеріалу) м. Токмак Запорізької області»

Перелік вулиць, на яких будуть проводитися роботи з виправлення профілю дорожнього покриття з додаванням нового матеріалу

№ з/п

Місце розташування об’єкта

Кількість, м2

1

Вул. Дружби (від вул. Мостова до початку)

2000

2

Вул. Дружби (від буд. № 333 до вул. Шелепаєва)

1000

3

Вул. Василя Вишиваного (від вул. Нагорна до вул. Лермонтова)

2000

4

Вул. Вокзальна

600

5

Вул. Привокзальна

600

6

Вул. 14 Вересня (від вул. 9 Січня до перехрестя вул. Вокзальна)

500

7

Вул. Степова (від вул. Мостова до автомобільної дороги Р-37)

2000

8

Вул. Карла Маркса (від вул. Прикордонна до вул. Мостова)

100

9

Вул. Армійська

20

10

Вул. Мостова (від вул. Карла Маркса до Комарівського мосту)

440

11

Вул. 9 Січня (від Комарівського моста до вул. Короленко)

350

12

Вул. Короленко

2195

 

Всього:

11805