Друк

Поводження з відходами, як глобальна проблема сучасності

Для недопущення виникнення екологічного лиха, у зв’язку з накопиченням на контейнерних майданчиках сміття та оптимізації служби санітарної очистки міста Токмак, передбачено та витрачено кошти з обласного бюджеті на 2016 рік, в тому числі з екологічного фонду, на придбання двох одиниць спеціалізованої техніки для експлуатації полігону твердих побутових відходів (сміттєвози), спрямоване на складування та ущільнення твердих побутових відходів міста Токмак і забезпечення безперебійної діяльності полігону.

Також в минулому році з міського бюджету профінансовано придбання понад 100 контейнерів для збору твердих побутових відходів, що надало змогу обновити обмінний фонд контейнерів для збору ТПВ, у тому числі для роздільного збору пластику і скла.

В 2017 році продовжуючи екологічну діяльність у сфері поводження з відходами, виконавчим комітетом Токмацької міської ради було сформовано екологічний запит на облаштування місць збору ТПВ, в результаті  виділено кошти на його реалізацію. 

Керуючись робочим проектом «Реконструкція контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів у місті Токмак Запорізької області» загалом було відремонтовано близько 80 контейнерних майданчиків, які розташувалися на територіях багатоквартирних мікрорайонах, в закладах освіти, культури, кладовищах міста.

Облаштування контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів у м. Токмак., спрямоване на локалізацію та недопущення розповсюдження твердих побутових відходів на прилеглих територіях будинків, установ та організацій. Встановлення контейнерних майданчиків з кількістю контейнерів 3 і більше, з’явилася можливість розробити і втілити в життя новий економічно та екологічно ефективний маршрут збирання ТПВ.

c

Роздільний збір сміття в наступні роки буде реалізовуватися  шляхом додавання до звичайних контейнерів, контейнерів для збору пластику та інших ресурсоцінних відходів. Це значно полегшить та оптимізується процес збирання твердих побутових відходів та їх накопичення на полігоні міста Токмак.