Новини

Друк

УВАГА КОНКУРС!

Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради оголошує конкурс по визначенню суб’єкта господарювання - виконавця комунальних послуг з вивезення побутових відходів, що утворюються на території Токмацької міської територіальної громади.

Друк

Керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності, мешканцям м. Токмак

Згідно Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в місті Токмак, затверджених рішенням Токмацької міської ради № 2 від 19.04.2014р., розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 09.09.2020 № 396 «Про проведення заходів з озеленення та благоустрою населених пунктів області у 2020 році», розпорядження міського голови Токмацької міської ради від 22.09.2020 № 332-р «Про проведення заходів з озеленення та благоустрою території м. Токмак в рамках акції «День довкілля» у 2020 році та з метою приведення у належний стан міських територій, парків, скверів, територій підприємств, установ, організацій, приватних садиб виконавчий комітет Токмацької міської ради звертається з проханням - до 03 жовтня 2020 року реалізувати акцію «День довкілля».

У рамках заходів забезпечити упорядкування своєї прилеглої та закріпленої  території, з обов'язковим дотриманням положень постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 (зі змінами) «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

 

Виконавчий комітет Токмацької міської ради          

Друк

ПРО ПЕРЕКРИТТЯ ДОРОГИ

Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради повідомляє про наступне:

по вулиці Гоголя від будинку № 36 до майдану Визволення планується розпочати ремонтні роботи дорожнього покриття в рамках заходу «Реконструкція споруд для збирання вод поверхневого стоку вулиці Гоголя (від буд. № 36 до майдану Визволення) міста Токмак Запорізької області».

В період з 01 жовтня по 01 листопада поточного року рух транспорту у вище вказаному районі буде частково перекрито.

Вибачте за незручності та дякуємо за розуміння.

Друк

Про перекриття дороги

Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради повідомляє про наступне:

На вулиці Ковальська в районі житлового будинку№62 розпочаті ремонтні роботи з улаштування тимчасового дорожнього покриття в рамках проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Ковальська (в районі житлового будинку №62) міста Токмак Запорізької області». В період з 10 серпня по 30 вересня поточного року рух транспорту у вищевказаному районі буде перекрито.

Дякуємо за розуміння.