Новини

Друк

Про часткове перекриття перехрестя вул. Центральна та вул. Василя Вишиваного

Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради повідомляє про наступне:

За інформацією комунального підприємства «Міськводоканал» Токмацької міської ради, на перехресті доріг вул. Центральна та вул. Василя Вишиваного (по стороні непарної нумерації будівель) з 08 год. 00 хв. 12.11.2021 року до 19.11.2021 року (орієнтовний термін завершення робіт), будуть проводитися аварійно-відновлювальні роботи з відновлення ділянки системи централізованого водовідведення. В даний період часу рух транспорту у вищевказаному районі буде частково перекрито.

Дякуємо за розуміння!

Друк

ДО УВАГИ ВОДІЇВ МІСТА!

Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради повідомляє, що по вулиці Центральна з 16 червня 2021 року проїзну частину буде тимчасово відкрито. Будьте уважні та обережні, тверде дорожнє покриття частково відсутнє, можливі викидання щебеню з-під колес! Дякуємо за розуміння!

Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради

Друк

Обмеження руху транспорту на вулиці Карла Маркса у місті Токмак

Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради повідомляє, що відповідно до листа Токмацького міжрайонного РЕМ у зв’язку з аварійно-плановими роботами по заміні опор на ПЛ 0,4 кВ від ЗТП-48 28 квітня 2021 року з 09 до 17 години на проїжджій частині вулиці Карла Маркса буде працювати значна кількість спец. техніки та буде обмежено рух транспортних засобів.

 

Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради

Друк

Про часткове перекриття дороги по вулиці Центральна

Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради повідомляє, що на вулиці Центральна біля будинку № 49 з 21 по 23 квітня поточного року будуть проводитися роботи з ремонту засобу примусового зниження швидкості дорожнього руху. В даний період часу рух транспорту у вищевказаному районі вулиці буде частково перекрито.

Дякуємо за розуміння.

 

 

Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради